Тут може бути Ваша реклама!

GPS відслідковування

Транспортно-інформаційний сервер ТІС-ТІР пропонує наступні можливості для зареєстрованих на порталі вантажоперевізників та їх клієнтів (вантажовласників, експедиційних компаній:

 • вантажоперевізникам переглядати місце знаходження свого транспорту на мапі;
 • дозволити користувачам переглядати місце знаходження транспорту (можливість користувачам відслідковувати рух транспорту з вантажем);
 • можливість включати доступ до перегляду розміщення вільного транспорту та руху транспортних засобів вантажовласникам.

Для використання цих опцій ознайомтесь з інструкцією:

Інструкція по підключенню до опції GPS відслідковування

 1. Зателефонуйте або напишіть нам про бажання встановити на Ваш транспорт GPS трекери або використати вже встановлені. Наші контакти:
  ТОВ «Моніторінг-Плюс»
  info@gps-plus.com.ua
  +380676358972
 2. Зареєструйтесь та увійдіть у свій профіль.
 3. В пункті “Дані для входу у GPS трекінг” введіть Ваш логін та пароль, які Вам буде видано після встановлення трекерів на Ваш транспорт.
 4. В пункті “Парк автомобілів” додайте той транспорт, який потрібно відслідковувати. Обов’язково при додаванні заповніть рядок “GPRS ID”. Тут же Ви маєте можливість у рядку “Доступ компанії” додати відповідальну особу компанії (особа, яка зареєструвала дану компанію на порталі), а у рядку “Доступ менеджерам” додати окремих менеджерів даної компанії, які зможуть переглядати місце розміщення та рух цього транспортного засобу на мапі, перейшовши на Ваш профіль.
  Якщо цей транспортний засіб є вільним, потрібно відмітити чекбокс “Вільний транпорт”. В результаті цей транспорт буде відображатись на сторінці Пошук / Вільний транспорт на мапі.

Задати питання

Пошук вільного транспорту на мапі

Транспортно-інформаційний сервер ТІС-ТІР дає можливість в реальному часі знайти на мапі вільний транспорт та зконтактуватись з відповідальною особою. Це можна зробити на сторінці Знайти / Транспорт на мапі.

Крім цього є можливість фільтрування вільного транспорту по регіонах, вантажопідйомності та об’єму вантажу.

Ця опція є корисною та зручною для вантажовласників, а, відповідно, і для перевізників. Тому, ті компанії, які першими почнуть використовувати цю можливість - отримають велику перевагу над тими, хто “ще думає”.

Задати питання

Транспорт на мапі

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення