Тут може бути Ваша реклама!
т
т
м³
м³
Завантаження        –        Вивантаження
Згорнути
форму пошуку
Країна
Дата добавлення
Тип транспорту

Дата завантаження
Маршрут Вантажопідйомність
Об’єм кузова
Інформація по транспорту Оплата Контакти Бал

Вантажні перевезення Україна-Туреччина. Пошук транспорту

Україна дуже плідно співпрацює з Туреччиною у сфері торгівлі, за обсягами купівлі-продажу Туреччина знаходиться в числі найбільших партнерів України. Щороку вантажні перевезення Україна-Туреччина збільшуються і це обумовлено як попитом на унікальну українську продукцію, так і географічною близькістю двох країн. Відвідувачі транспортно-інформаційного порталу «ТІС-ТІР» можуть знайти пропозиції перевізників по вільному транспорту для перевезення вантажу з України до Туреччини, водночас можуть переглянути тип транспорту, масу та об’єм вантажу, дату завантаження та дізнатись ціну на автоперевезення за маршрутом Україна-Туреччина.

Для українців популярність турецьких товарів пояснюється їх невисокою вартістю, а також непоганою якістю. Особливим попитом в Україні користуються такі товари з Туреччини, як одяг, тканини, взуття, сумки, біжутерія, парфумерія, хутро, домашній текстиль, дитячі іграшки. 

Туреччина розташована на півострові Мала Азія і на Балканському півострові. Це морська країна, вона оточена Чорним, Егейським, Мармуровим і Середземним морями. Україна не має сухопутного кордону з Туреччиною. Але це не заважає двом країнам активно співпрацювати. Країни межують через Чорне море. Впродовж певних періодів Туреччина безпосередньо межувала з Україною чи навіть володіла певними українськими землями. Особливо великий слід Туреччина залишила на Кримському півострову. Там і досі можна знайти різноманітні пам’ятки культури турецького походження. Сьогодні уряди двох країн постійно розвивають свої політичні зв’язки: укладають двосторонні договори, оновлюють культурні відносини, покращують зону торгівлі. Це зумовлює посилений товарообіг між Україною та Туреччиною.

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення