Тут може бути Ваша реклама!
т
т
м³
м³
Завантаження        –        Вивантаження
Згорнути
форму пошуку
Країна
Дата добавлення
Тип транспорту

Дата завантаження
Маршрут Вантажопідйомність
Об’єм кузова
Інформація по транспорту Оплата Контакти Бал

Вантажні перевезення Угорщина-Україна. Пошук транспорту

Сервіс «ТІС-ТІР» містить інформацію від користувачів сайту про вільний транспорт та вантажі для здійснення вантажних перевезень Угорщина-Україна. Кожний користувач порталу може запропонувати свої послуги та вантажі. Український інтернет-портал «ТІС-ТІР» надає актуальні пропозиції від перевізників різноманітних видів вантажу, які здійснюють перевезення за маршрутом Угорщина - Україна  відповідним транспортом. Особливо популярна доставка вантажів з Угорщини автомобільним перевезенням.

Для України Угорщина - особливий зовнішньоекономічний партнер. Торговельний обіг  між країнами щороку більшає. Співпраця між ними є багатогранна, у багатьох галузях має стратегічний характер. Також плідному співробітництву сприяє прагнення України ввійти до складу Європейського Союзу.

Країна з населенням 10 мільйонів людей  має площу 93 030 км². В порівнянні з Україною, Угорщина менша приблизно у 6 раз. За формою правління це парламентська республіка. Головною артерією держави, де вирує життя є місто Будапешт, заодно і столиця. Місто являє собою головний культурний осередок країни, в ньому розташовані культові театри, музеї, центри освіти, інші культурні заклади тощо. Державна мова — угорська, нею користуються 99% населення. Вона належить до угорської мовної сім’ї і  не пов'язана з сусідніми мовами, за що у Європі закріпилась думка, що угорська є одною з найважчих до вивчення.  

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення