Тут може бути Ваша реклама!
т
т
м³
м³
Завантаження        –        Вивантаження
Згорнути
форму пошуку
Країна
Дата добавлення
Тип транспорту

Дата завантаження
Маршрут Вантажопідйомність
Об’єм кузова
Інформація по транспорту Оплата Контакти Бал
SK UA
12.08.2019
13:25
тент, реф.
21.01.2019-29.02.2020
Словаччина, Жилінський край, Жилина, Братислава, Кошице -
Україна, Київська обл., Київ
1-22 т, 86-120 м³ 1 USD/км Для доступу до розділу потрібно авторизуватись або зареєструватись! 2

Вантажні перевезення Словаччина-Україна. Пошук транспорту

Транспортний сервер «TIS-TIR» містить інформацію про вантажні перевезення Словаччина-Україна. Імпортують зазвичай автомобілі та електроніку, адже Словаччина - це країна, в якій зосереджені заводи таких світових брендів, як Folksvagen, PSA Peugeot Citroën, Kia Motors, Samsung Electronics, Sony.

Словацька Республіка (SR) розташована у  Центрально-Східній Європі. На політичній карті світу країна з’явилася з 1 січня 1993 р., коли відбувся розпад Чехословаччини на дві незалежні країни - Чехію і Словаччину. Столиця SR - Братислава. Згідно адміністративного територіального поділу Словаччина складається з 8 самоврядних країв і 79 округів. На півночі її території  знаходяться Татри і Бескиди, на південному заході-пасмо Карпат, на півдні протікає середній Дунай. Виходу до моря не має. Країни-сусідки, з якими має кордони: Чехія, Польща, Україна, Угорщина та Австрія. З Польщі через низькі гірські перевали і долини Словаччини найкоротше сполучення з Угорщиною.
Мережа автомобільних шляхів у Словаччині добре розвинута, з сучасним покриттям, прокладені транс-європейські магістралі. Наявність розгалуженої сітки автобанів допомагає здійснити вантажні перевезення Словаччина-Україна.  
Транспортний інтернет-портал «TIS-TIR» пропонує інформаційну підтримку експорту, пропозиції експортерів, спрощує процес пошуку торговельних партнерів, нормативні акти ЗЕД,  подає довідку про країну.

Розвиток економіки відбувся завдяки припливу іноземних інвестицій з Німеччини, Франції, США, Кореї в автомобільну промисловість. У Братиславі розміщені заводи концерну Фольксваген, у місті Трнава розміщене виробництво PSA Peugeot Citroën, у Жиліні налагоджено випуск автомобілів Kia Motors. Електротехнічна промисловість стала  другою найважливішою галуззю словацької економіки. Корпорація «Sony» має завод поблизу Нітри, корпорація «Samsung Electronics» фабрику біля Галанти.

Автомобілів виробляється у Словаччині багато, їх вартість для населення доступна. Продукція автомобільної і електротехнічної галузей експортується у країни ЄС, пострадянські країни, створює високу додану вартість. Тому за короткий проміжок часу Словаччина з аграрної країни  перетворилася на розвинену індустріально-аграрну республіку, стала членом Євросоюзу. Сільське господарство стало багатогалузевим, має сучасну матеріально-технічну базу. Завдяки низовинному рельєфу, в долині Дунаю дуже добрі умови для розвитку рослинництва. У Словаччині вирощують зернові, бобові, помідори, перець, моркву, цибулю. У низовинних місцевостях багато пасовищ для великої рогатої худоби та овець. На південному заході Словаччині налічується 6 районів виноградарства. Розбудова гірськолижних курортів у Татрах створила сприятливі перспективи для розвитку туристичної галузі. Словаччину відвідують туристи  з Чехії, Польщі, Угорщини, Німеччини, Австрії та України.
«TIS-TIR» - незамінний інструмент, який налагодив вантажні перевезення Словаччина-Україна та посприяє розвитку нових ділових стосунків.

 

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення