Тут може бути Ваша реклама!
т
т
м³
м³
Завантаження        –        Вивантаження
Згорнути
форму пошуку
Країна
Дата добавлення
Тип транспорту

Дата завантаження
Маршрут Вантажопідйомність
Об’єм кузова
Інформація по транспорту Оплата Контакти Бал

Вантажні перевезення Румунія-Україна. Пошук транспорту

На інтернет-сторінках порталу «TIS-TIR» постійно оновлюється інформація про види і об’єми вантажів, наявний вільний транспорт, замовлення на автомобільні вантажні перевезення Румунія-Україна.

Республіка  Румунія – ще одна країна Центральної Європи, яка розташована на південному сході континенту, в басейні глибоководного нижнього Дунаю. Судноплавний Дунай впадає у Чорне море, на узбережжі якого розташований румунський морський порт Констанца. Румунія межує з Україною,Молдовою, Болгарією, Сербією і Чорногорією, Угорщиною. Близько 56% населення проживають у містах Бухарест, Брашов, Ботошани, Галац, Крайова, Темішоара, Сучава, Плоєшть.  Бухарест – найбільше місто Румунії, отримало статус столиці з 1861 р.
Майже ⅓ румунської території є рівнинною, лежить у Нижньо-Дунайській і Середньо-Дунайській низовинах, на яких знаходяться найбільш родючі ґрунти  Центральної Європи. На території  понад 30%  здіймаються високогірні Карпати з гірськими вершинами висотою 800м над рівнем моря.  Передгір'я Карпат і платоДобруджа, які досягають висот 200 – 800м з обох з обох боків Карпатського хребта, займають   37% території країни. На північному заході Румунські Карпати сходяться з Трансільванськими Альпами. Клімат Румунії -  помірно-континентальний. Якщо в Молдові при такому типі клімату зима тепла й недовга, то у Румунії гори зумовлюють сніжну, холодну зиму, з низькими температурними показниками і дуже тепле літо.

На схилах Румунських Карпат ростуть бук, береза, дуб, ялина, кедр, сосна, модрина, які дають цінну промислову деревину. Надра гір багаті на залізну та марганцеву руди, свинець і цинк, містять поклади міді і бокситів, розвідані родовища золота, срібла, урану, ртуті.  Мінерально-сировинні ресурси являють собою розвідані запаси корисних копалин, які потенційно можливо розробляти сучасною технікою і використовувати. Промисловий комплекс розвинутий, але підприємства гірничодобувної, нафтопереробної, чорної і кольорової металургії, машинобудівної, хімічної промисловостей потребують модернізації.

Найбільш швидкими темпами розвивається сфера послуг. Доходи, отримані від туристичної галузі та сфери послуг за останні 5 років, перевищують 40% ВВП! Туристів приваблюють відпочинкові тури  на румунський берег Чорного моря, курорти з мінеральними джерелами і лікувальними грязями, туристичні бази відпочинку в горах із чудовими альпійськими краєвидами. Великий попит на традиційні художні шкіряні вироби, плетені з лози і соломи побутові речі, автентичну ручну вишивку, екскурсії середньовічними замками з привидами та легендами про перевертнів, монастирями. 
Транспортний сервіс «TIS-TIR» є необхідним інструментом, який організовує вантажні перевезення Румунія-Україна автомобільним транспортом.

Румунія завозить продукцію машинобудування, галузеве виробниче обладнання, природний газ, нафту, нафтопродукти, текстильні вироби з Німеччини, Франції, Італії. На зовнішній ринок Румунія поставляє зернові культури (пшеницю, кукурудзу, жито), технічні культури (соняшник, льон, коноплі, сою, цикорій, гірчицю), виноград, яблука, сливи, чорнослив. Україна є постійним торговим партнером Румунії,  обсяги торгівлі з Україною зростають. Отже, успішному розвитку Вашого бізнесу сприятиме транспортний сервіс «TIS-TIR», який здійснює автомобільні вантажні перевезення Румунія-Україна.

 

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення