Тут може бути Ваша реклама!
т
т
м³
м³
Завантаження        –        Вивантаження
Згорнути
форму пошуку
Країна
Дата добавлення
Тип транспорту

Дата завантаження
Маршрут Вантажопідйомність
Об’єм кузова
Інформація по транспорту Оплата Контакти Бал

Вантажні перевезення Польща-Україна. Пошук транспорту

Польща - важливий партнер України у галузі торгівлі, який поставляє на український ринок парфумерію, лікарські препарати, продовольчі товари, сільськогосподарську техніку, різноманітне обладнання, харчові продукти, тощо. Вантажні перевезення Польща-Україна складають левову частку з усіх перевезень в Україну. Найбільш затребувані перевезення вантажів з Польщі до України у західних регіонах нашої країни. Саме тут польську продукцію найчастіше можна знайти у мас-маркетах. Багато підприємств України активно співпрацюють з польськими компаніями. Саме вони найчастіше замовляють автомобільні перевезення вантажів з Польщі в Україну.

Зважаючи на географічну близькість, було б дивно, якби країни не мали тісних економічних контактів. Ці зв’язки поширюються на різні сфери діяльності: на економічну, політичну, соціально-гуманітарну.

Формування нових українсько-польських відносин стало можливим завдяки розпаду Радянського Союзу. Поява на мапі таких незалежних країн як Польща та Україна, їх демократизація в кінці XX ст, географічне розташування, усталені промислові зв'язки й спільна історія зробили умови, щоб зв’язки між Польщею та Україною набули якісно нового типу. На сьогоднішній день уряди щоденно докладають зусиль, щоб сформувати якісний рівень відносин у співробітництві.

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення