Тут може бути Ваша реклама!
т
т
м³
м³
Завантаження        –        Вивантаження
Згорнути
форму пошуку
Країна
Дата добавлення
Тип транспорту

Дата завантаження
Маршрут Вантажопідйомність
Об’єм кузова
Інформація по транспорту Оплата Контакти Бал

Вантажні перевезення Німеччина-Україна. Пошук транспорту

Найбільш повну й оновлену інформацію про міжнародні вантажні перевезення Німеччина-Україна Ви завжди знайдете на транспортно-інформаційному сервері «ТІS-ТІR».

Для зручності користувачів  серверу «ТІS-ТІR» пропонується інформація про доступний вільний транспорт, нові заявки на вантажні перевезення Німеччина-Україна.

Столицею Німеччини є Берлін. Із країнами ЄС Німеччина має 61% торгівельного обороту.  Економіко – географічне розташування Німеччини надзвичайно вигідне для розвитку міжнародного співробітництва у галузі вантажних перевезень із Західної Європи до східноєвропейських країн, у т.ч. вантажні перевезення Німеччина-Україна. Оскільки сама ФРН (Німеччина) складається із 16 земель, тому транспортна система країни є густою, комплексною, добре розвиненою, сучасною.

Важливим є той факт, що Німеччина долучилася до створення  транс-європейської системи швидкісних автомагістралей і швидкісних залізниць, які дозволяють у короткі терміни виконувати як внутрішні перевезення вантажів, так і вантажні перевезення Німеччина-Україна.

Вантажні перевезення Німеччина-Україна можна здійснювати автомобільним, залізничним, водним, трубопровідним та авіатранспортом.

Товари, які виготовлені в Німеччині, високоякісні, довговічні, зручні у використанні, мають привабливий вигляд, тому добре продаються в Україні. Торгівля ними приносить економічний ефект. Доставка вантажів з Німеччини в Україну автомобільним транспортом економить кошти й час і користується більшою популярністю у малому та середньому бізнесі.

 

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення