Тут може бути Ваша реклама!
т
т
м³
м³
Завантаження        –        Вивантаження
Згорнути
форму пошуку
Країна
Дата добавлення
Тип транспорту

Дата завантаження
Маршрут Вантажопідйомність
Об’єм кузова
Інформація по транспорту Оплата Контакти Бал

Вантажні перевезення Нідерланди-Україна. Пошук транспорту

Нідерланди виготовляють 10% світового експорту етилену, аміаку, азотних добрив, пластмас, каучуку. Вантажні перевезення Нідерланди-Україна у своїй більшості на цих товарах і зосереджені.

Територія Нідерландів знаходиться на Північно-Європейській та Західно-Європейській низовинах. Королівство Нідерланди неофіційно називають Голландія, столицею королівства є Амстердам, резиденцією правління – Гаага. Суходолом межує з Бельгією та Німеччиною, омивається водами Північного моря та має вихід до басейну Атлантичного океану. Найбільші міста - Амстердам, Гаага, Гарлем і Роттердам. Порт Роттердам ще має назву Євро-порт, одночасно приймає і обслуговує 375 суден. Морським транспортом перевозяться дві третини усіх вантажів. По усій території Нідерланд багато озер, каналів, річок, торфовищ, відкладів льодовика. Насипано дамби і греблі, щоб море не забирало сушу, географічно значна частина території знаходиться нижче рівня моря. Але це ніяк не впливає на перевезення вантажів з Голандії в Україну.

Клімат  переходить від морського до помірно – континентального і континентального. Теплий зимовий клімат Нідерландів зумовлений Північно-Атлантичною течією. Літо прохолодне. Опади переважають у вигляді дощу, сніг випадає зрідка.
Бельгія, Нідерланди, Люксембург об’єдналися в економічний союз Бенілюкс.

Нідерланди - країна ЄС. Основними партнерами ЗЕД стали Німеччина, Франція, Італія, Великобританія. 
Нідерланди у трійці світових лідерів з розвитку торгового флоту, суднобудування. Кораблебудівні доки зосереджені у Роттердамі, Амстердамі, Фліссінгені. 
Транснаціональна корпорація «Ройял Датч-Шелл» розробляє у Нідерландах потужні родовища природного газу і нафти, що  зумовило розвиток добувної, обробної, хімічної, нафтопереробної, машинобудівної галузей. У Ейндховені розташовані заводи концерну «Філіпс» з випуску електроніки і радіоелектронної техніки. «Вольво» і «Мітсубіці» виготовляють у Нідерландах легкові автомобілі. Компанія DAF-національний виробник вантажних автомобілів.

Скориставшись  порталом «TIS-TIR», Ви маєте змогу здійснити вантажні перевезення Нідерланди-Україна
Нідерланди експортують до країн Європи пшеницю, насіння овочів і квітів, саджанці, оранжерейні, декоративні рослини, продукцію тваринництва, рибу, лососеву ікру. Ці товари потрапляють в Україну завдяки  «TIS-TIRу», який виконує вантажні перевезення Нідерланди-Україна.

 

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення