Тут може бути Ваша реклама!
т
т
м³
м³
Завантаження        –        Вивантаження
Згорнути
форму пошуку
Країна
Дата добавлення
Тип транспорту

Дата завантаження
Маршрут Вантажопідйомність
Об’єм кузова
Інформація по транспорту Оплата Контакти Бал

Вантажні перевезення Молдова-Україна. Пошук транспорту

Автомобільні вантажні перевезення Молдова-Україна є зрозумілим і актуальним явищемРеспубліка Молдова межує з Україною та володіє хорошими пропозиціями. Столицею Республіки Молдова є Кишинів, найбільшими містами — Тирасполь, Бельці, Бендери. Басейни річок Дністер і Прут судноплавні. Найбільшими природними багатствами країни є чорноземні родючі ґрунти та клімат. Територіально Молдова розташована у зоні помірно-континентального клімату. Зима триває недовго і відносно тепла, літо тривале і жарке. У період міжсезоння на українських полях сніг вже розтанув, але ґрунти холодні й непрогріті для висівання овочевих культур, то у Молдові на відкритому ґрунті вже зеленіє цибулька на перо, рання редиска, морква. Молода картопля й капуста, перші черешні, соковита полуниця  також прибувають на українські ринки із сусідньої Молдови.

Користувачі порталу, переглянувши розділи «Вантажі», «Автомобілі», «Тендери» отримають конкретні відомості про вантажні перевезення, «TIS-TIR» - найбільш вдале і вигідне інтернет-середовище для розміщення ваших заявок, пропозицій і реклами на вантажні перевезення Молдова-Україна.

Сприятливі кліматичні умови дозволяють вирощувати  теплолюбні культури: огірки, помідори, перець, баклажани, дині, сливи, абрикоси. Історично склалося, що в Молдові найбільше розвинені дві галузі с/г:на півдні країни та в центральній частині-виноградарство (виноград для споживання у свіжому вигляді, виробництва соків і нектарів, вин) і садівництво ( яблуня, груша, айва, абрикос, слива, черешня) - на заході. Молдова - країна з дуже розвинутим агропромисловим комплексом. Частка, яку вносить сільське господарство у структуру національного доходу країни дорівнює ⅔ ВВП. Своїх родовищ нафти і газу Молдова  не має, тому закупляє на 100% природний газ, на 96% вугілля, на 95% -99% нафту, продукти нафтопереробки, бензин, дизпаливо в України, Росії, Білорусі, Румунії. Паливні ресурси транспортуються трубопроводами, залізничним, річковим і автомобільним транспортом, tank – автоцистернами. З України Молдова завозить картонно-паперову продукцію, промислову деревину, дошки, На експорт у Молдові виробляють  автомобільні причепи, електрокари та  навантажувачі,  електронасоси, хімікати, цемент, текстильні матеріали, килими, продукти харчування, вино, тютюн.

Щоб на пошуки транспорту для вантажоперевезень не витрачати зайвий  час, заходьте на транспортно-інформаційний сервер «TIS-TIR». Ви швидко налагодите потрібні контакти, а ваші покупці невдовзі зможуть придбати, достиглі під молдавським сонцем, свіжі овочі і фрукти, поласувати  добірним солодким виноградом «Молдова», насолоджуватись чарівним букетом молдавських вин. 

 

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення