Тут може бути Ваша реклама!
т
т
м³
м³
Завантаження        –        Вивантаження
Згорнути
форму пошуку
Країна
Дата добавлення
Тип транспорту

Дата завантаження
Маршрут Вантажопідйомність
Об’єм кузова
Інформація по транспорту Оплата Контакти Бал

Вантажні перевезення Латвія-Україна. Пошук транспорту

Наша мета — надати якісний сервіс у сфері міжнародних вантажних перевезень, зокрема напрям вантажні перевезення Латвія-Україна. Для цього ми створили «ТІС-ТІР», на якому розміщені пропозиції перевізників для перевезення вантажу автомобільним, залізничним, морським та авіатранспортом, зокрема з Латвії до України. Доставка негабаритних, збірних, небезпечних вантажів з Латвії в Україну здійснюється відповідним транспортом.

Латвія розташована в Східній Європі, на сході Балтійського моря. Сусідами її є Естонія, Литва, Білорусь і Росія. Столиця республіки — Рига, найбільше місто східної Балтики. Головні порти розташовані у таких містах як Лієпая, Рига, Вентспілс. Згідно Конституції країна поділяється на такі регіони: Відземе, Латгале, Курземе, Земгале.

Латвія володіє не надто сонячною погодою. Небо зазвичай затягнуте хмарами, навіть у теплі місяці. Кількість сонячних днів коливається у межах 30-40 на рік, літо нерідко прохолодне і дощове. Найбільш сонячний і сухий місяць в Латвії — травень. Помірний клімат та сприятливі геологічні умови захищають країну від катаклізмів.

Приблизно три четвертих населення Латвії проживає  в містах. У зв’язку з природним скороченням населення, кількість жителів на території держави поступово зменшується до тривожної позначки. Вступ до Євросоюзу дозволило країні розширити торговельні зв'язки з з Німеччиною, Швецією, Великобританією та іншими країнами Європи.  Останнім часом Україна намагається перейти на новий етап розвитку у латвійсько-українських відносинах. Це пояснюється курсом України на співпрацю з ЄС. 

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення