Тут може бути Ваша реклама!
т
т
м³
м³
Завантаження        –        Вивантаження
Згорнути
форму пошуку
Країна
Дата добавлення
Тип транспорту

Дата завантаження
Маршрут Вантажопідйомність
Об’єм кузова
Інформація по транспорту Оплата Контакти Бал

Вантажні перевезення Італія-Україна. Пошук транспорту

Унікальні пропозиції, за допомогою яких можна здійснити вантажні перевезення Італія-Україна пропонує портал «TIS-TIR».

Італія розташована у Середземноморському басейні, столиця Італії – Рим. Промисловими центрами є Неаполь, Рим, Перуджа, Флоренція, Ліворно, Болонья, Мілан, Генуя. Портовими містами є Генуя, Ліворно, Трієст,Торанто. Італійська Республіка – важливий торгівельно-економічний партнер України. Імпорт з Італії в Україну  здійснюється за такими товарними позиціями: устаткування для систем опалення і вентиляції, котли, електрообладнання, автомобілі, велосипеди, мотоцикли, полімери і пластмаси, мінеральне паливо, нафта та нафтопродукти,  папір, картон, цитрусові, оливки, кофе, алкогольні і безалкогольні напої.

У містах півдня Італії також розвинена електронна й електротехнічна промисловість, розташовані заводи по виробництву пральних машин та холодильників. 

У всьому світі користуються величезною популярністю італійські макарони і вино.
Легка промисловість Італії виробляє близько 16 % світового виробництва вовняних тканин і займає  друге місце у світовому виробництві. Галузь в основному зосереджена у містах на північному заході Апеннінського півострова. Там теж знаходяться найбільші підприємства швейної і взуттєвої галузей. 

Міланські модельєри і дизайнери – законодавці європейської моди, тому в Україні існує особливий попит  на італійські  меблі, взуття, одяг, аксесуари. 

Вантажні перевезення Італія-Україна мають стійку тенденцію до зростання, тому наявність на порталі «TIS-TIR» інформації  про учасників ринку вантажних перевезень сприяє швидкому пошуку партнерів, ефективній їх взаємодії, своєчасному реагуванню на зміни попиту і пропозицій ринку.

Отже, вантажні перевезення Італія-Україна створили міцне підґрунтя для розвитку торгівельних відносин двох країн.

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення