Тут може бути Ваша реклама!
т
т
м³
м³
Завантаження        –        Вивантаження
Згорнути
форму пошуку
Країна
Дата добавлення
Тип транспорту

Дата завантаження
Маршрут Вантажопідйомність
Об’єм кузова
Інформація по транспорту Оплата Контакти Бал

Вантажні перевезення Іспанія-Україна. Пошук транспорту

Іспанія розташована на Піренейському півострові, береги якого омиваються Середземним морем і Атлантичним океаном. Портал «TIS-TIR» домопагає шукати вантажні перевезення Іспанія-Україна.

На  суші Іспанія має кордони  з Португалією, Францією й Андоррою, через Гібралтарську протоку межує з Марокко, що на африканському континенті. Канарські, Болеарські, Пітіузькі острови з відомими курортами Пальма, Мальорка, Івіса та ін. також є володіннями іспанської корони. Іспанія адміністративно поділена на 17 автономних регіонів і 50 провінцій. Столиця країни – Мадрид. Найбільші іспанські міста-мегаполіси: Барселона, Валенсія, Севілья. Рельєф дуже різноманітний: кам’янисте узбережжя, піщане узбережжя, гори і плоскогір’я, рівнини й оливкові гаї, долини річок. Тому в Іспанії є три зони клімату: континентальний, середземноморський та субтропічний. Іспанія – країна курортів, кориди і туристів, а також економічна одиниця, яка постійно приймає та віддає велику кількість вантажів.

Серед країн ЄС за обсягами ВВП  Іспанія займає 5 позицію і 12 позицію серед країн світу. Іспанію зараховують до першої десятки країн – лідерів з виробництва автомобілів, верстатів, кораблів, нафтопродуктів, товарів хімічної промисловості. На зовнішньому ринку конкурентною є продукція іспанської автомобільної компанії  «Seat», компанії «Zara» - виробника модного одягу, компанії «Llardo» - виробництво фарфору та фарфорових виробів, бренди «Chupa Chups», «Tabakalera» - виробництво цигарок. В іспанській провінції Валенсія розвивається автомобілебудування завдяки створенню СП з німецьким автогігантом «Ford», у Сарагосі створено СП з корпорацією «General Motors».

На етапі підйому після економічної кризи 2008 - 2012 рр. перебуває меблева галузь. Нарощують виробництво традиційні галузі -  рибопереробна, олійна (маслини, оливки), вирощування цитрусових, виноробна. В Україні користуються популярністю іспанські будівельні матеріали, наприклад, керамічна оздоблювальна плитка, різноманітні штукатурки, гіпсові вироби, мармур, граніт. Тому перевезення вантажів Іспанія-Україна займає суттєву частку усіх вантажних перевезень в країну. Найбільше промислових підприємств розкидано у долині річки Ебро і на узбережжі Середземного моря. Розміщення виробництв зумовлене розвитком мережі автомагістралей: від столиці – радіально до периферії та забрудненням ґрунту, води, повітря, нагромадженням сміття й виробничих відходів довкола Мадрида. Найбільш індустріально розвинені райони Іспанії – провінція Каталонія (Барселона), Країна Басків (Більбао) та Мадрид.

Для того, щоб здійснити вантажні перевезення Іспанія-Україна, сервер «TIS-TIR» допоможе знайти інформацію як про фірму-продавця, так і компанію-перевізника, вільний транспорт з потрібною вантажопідйомністю. Іспанський уряд усіляко стимулює розвиток малого і середнього бізнесу, зацікавлений у розвитку міжнародної торгівлі, міжнародних автомобільних перевезень, таких як вантажні перевезення Іспанія-Україна.

 

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення