Тут може бути Ваша реклама!
т
т
м³
м³
Завантаження        –        Вивантаження
Згорнути
форму пошуку
Країна
Дата добавлення
Тип транспорту

Дата завантаження
Маршрут Вантажопідйомність
Об’єм кузова
Інформація по транспорту Оплата Контакти Бал
EE UA
12.08.2019
13:27
тент, реф., бус
21.01.2019-31.01.2020
Естонія, Гар'юмаа, Таллінн -
Україна, Дніпропетровська обл., Киев Днепр Харьков,Одесса
1-22 т, 86-120 м³ з розтентуванням ціна договірна Для доступу до розділу потрібно авторизуватись або зареєструватись! 2

Вантажні перевезення Естонія-Україна. Пошук транспорту

Найбільш пріоритетним способом доставки вантажів з Естонії до України вважається доставка сухопутним транспортом. Щоб здійснити вантажні перевезення Естонія-Україна, потрібно подолати принаймні 1300 км. На транспортно-інформаційному сервері «ТІС-ТІР» Ви можете знайти пропозиції перевізників для перевезення вантажу Естонія-Україні без посередників за недорогу ціну, також тут реалізовано можливість пошуку транспорту для перевезення з Естонії в Україну.

Кожна країна має унікальну культурну спадщину. У естонців вона бережеться з особливим шануванням і турботою. Різноманітні культурні надбання тут можуть бути знайдені в кожному куточку.

Естонія знаходиться у Північній Європі. Межує лише з 2-ма країнами – з Росією та Латвією. З населенням, що налічує 1,3 млн жителів, це одна з найменш населених країн Європейського Союзу. Вона має міцну економіку, яка базується на потужній галузі інформаційних технологій. Своєму стрімкому розвитку частково вона завдячує  фінським  компаніям, які переносять свою діяльність до неї. Ще одна особливість країни полягає в тому, що естонці  платять єдиний податок незалежно від доходів платника.

Естонія відзначається своїм толерантним ставленням до іноземців. Попри те, що українців у процентному співвідношенні там мешкає 2% від населення, естонський уряд фінансує україномовну освіту, українські фестивалі та гуртки.  У всіх повітах діють українські організації. Населення Естонії спокійне, стримане та врівноважене.

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення