Тут може бути Ваша реклама!
т
т
м³
м³
Завантаження        –        Вивантаження
Згорнути
форму пошуку
Країна
Дата добавлення
Тип транспорту

Дата завантаження
Маршрут Вантажопідйомність
Об’єм кузова
Інформація по транспорту Оплата Контакти Бал

Вантажні перевезення Чехія-Україна. Пошук транспорту

Вантажоперевізників, власників вантажу, торгових агентів проінформує про унікальні особливості вантажних перевезень транспортно-інформаційний сервер «TIS-TIR». Зареєстровані користувачі порталу можуть робити заявки про вантаж, необхідний транспорт, додавати оголошення про пошук партнерів, співпрацю та здійснювати вантажні перевезення Чехія-Україна.

Чехія – країна  Центральної Європи з м'яким, помірно-континентальним кліматом.
На заході має кордон  з Німеччиною, на сході та північному сході – з Польщею, на південному сході – зі Словаччиною, на півдні - з Австрією. Найбільшими містами Чехії є Брно, Оломоуц, Острава, Градець-Кралове, Пльзень, Пардубиці, Усти над Лабем, Чеське Будеєвице, Либерець.
Прага – столиця Чеської республіки. Площа - 78,9 тис.км². Морських воріт Чехія не має.

У Чеській Республіці діє Торговий кодекс, який створює сприятливі умови для іноземних підприємців, захищає їх від подвійного оподаткування, надає рівні можливості для чеських та іноземних ринкових суб’єктів, підтримує й захищає іноземні інвестиції. Такі заходи допомагають здійснювати вантажні перевезення Чехія-Україна
Чехія експортує на зовнішній ринок електричні машини і комплектуючі, локомотиви, верстати з програмним управлінням, реактори, котли (50% усього експорту), вироби з чорних металів, коксівне вугілля, продукти нафтохімічної промисловості, каучук, пластмаси і полімери, телевізори, сучасне медичне устаткування – установка «штучне серце», автомобілі, скло та вироби із скла взуття, продукти харчування. 
У Чехії створено СП: «Шкода-Фольксваген», «Shell/Alonco/Agip International Oil Concortium, IOC». «Мацусіта» інвестувала 66 млн. $ для створення СП з випуску телеапаратури.

У Чехії низький рівень інфляції (річні 2%), стійка валюта. Також низькими є ціни на продукти та одяг. За даними Держкомстату України за січень – вересень 2015 р. торгівельне сальдо  Чехія - Україна було позитивним і склало 210,885 млн. $ , зрісши на 35,514 млн. $ порівняно з січнем-вереснем  2014 р. Хто був у Чехії, той мав можливість скуштувати пиво відомих марок, славетні чеські і моравські вина, «Бехеровку», сливовицю.

Без сумніву, для усіх суб’єктів підприємницької діяльності вантажні перевезення Чехія-Україна є економічно привабливими.

Заявки на автомобільні вантажні перевезення Чехія-Україна розміщені на інформаційному порталі «ТІS-ТІR». Крім того, Ви зможете отримувати автоматичну розсилку актуальних пропозицій.

 

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення