Тут може бути Ваша реклама!
т
т
м³
м³
Завантаження        –        Вивантаження
Згорнути
форму пошуку
Країна
Дата добавлення
Тип транспорту

Дата завантаження
Маршрут Вантажопідйомність
Об’єм кузова
Інформація по транспорту Оплата Контакти Бал
BE UA
19.11.2018
11:36
тент, реф., бус
23.01.2018-25.12.2018
Бельгія, Брюссельський ст. регіон, Брюссель -
Україна, Дніпропетровська обл., Киев Днепр Харьков,Одесса
1-22 т, 86-120 м³ з розтентуванням ціна договірна Для доступу до розділу потрібно авторизуватись або зареєструватись! 1.5
BE UA
08.04.2017
10:26
тент, ізотерм, реф., негабарит, трал
17.09.2016-01.03.2019
Бельгія, Антверпен (провінція), Любой -
Україна, Київська обл., Любой город
22 т, 92 м³ ціна договірна Для доступу до розділу потрібно авторизуватись або зареєструватись! 2

Вантажні перевезення Бельгія-Україна. Пошук транспорту

Якщо Вам необхідно транспортувати вантаж з Бельгії в Україну, Ви можете скористатися транспортно-інформаційним сервером «ТІС-ТІР», який пропонує Вашій увазі вантажні перевезення Бельгія-Україна за допомогою  залізничного, автомобільного та авіаційного транспорту. Перевезення  габаритних вантажів залізничним транспортом забезпечує швидку доставку, але переважно такий варіант використовують у промислових цілях. Доставка вантажів Бельгія-Україна авіа – найшвидший спосіб доставити вантаж, водночас і найдорожчий, через свою вартість він використовується у вузьких цілях. Найбільш оптимальним за співвідношенням ціна-якість залишається перевезення за допомогою автотранспорту. Це найбільш доступний та поширений варіант для перевезення вантажів з Бельгії до України.

На сьогодні Бельгія значна фігура у політичній та економічній площині світу. ЇЇ офіційна назва – Королівство Бельгія. Має вихід до Північного моря. Граничить з Нідерландами, Німеччиною, Люксембургом, та Францією. У країні дуже щільна густота населення – за нею посідає одне з перших місць світу. У країні з площею 30 528 км² проживає 11 млн людей. Майже усі вони живуть у містах (97 %).

Країна є одним з найбільших виробників металопродукції і текстилю у Європі. Для пересічного бельгійця в порядку речей володіти трьома іноземними мовами (переважно нідерландською, французькою та англійською). Добре освічена робоча сила у Бельгії відзначається високою продуктивністю праці. Оскільки вивезення вантажу з Бельгії є одним зі стандартних напрямків роботи транспортних компаній, за лічені хвилини користувачі порталу можуть знайти варіанти вантажного перевезення Бельгія-Україна.

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення