Тут може бути Ваша реклама!
т
т
м³
м³
Завантаження        –        Вивантаження
Згорнути
форму пошуку
Країна
Дата добавлення
Тип транспорту

Дата завантаження
Маршрут Вантажопідйомність
Об’єм кузова
Інформація по транспорту Оплата Контакти Бал

Вантажні перевезення Австрія-Україна. Пошук транспорту

Транспортно-інформаційний сервер «ТІС-ТІР»  спеціалізується  на інформації про міжнародні вантажні перевезення Австрія-Україна автомобільним, залізничним, морським та авіатранспортом. Щодня на порталі виставляються нові заявки на перевезення вантажів з Австрії в Україну та з’являється інформація про доступний вільний транспорт, який користувач сайту може використати для перевезень Австрія-Україна.

Австрія являю собою федерацію, яка складається з дев’яти федеральних земель: Бургенланду, Каринтії, Нижньої Австрії, Верхньої Австрії, Зальцбургу, Штирії, Тірополя, Форарльбергу та Відня. Вантажні перевезення з Австрії до України може відбуватися шляхом автоперевезення або доставкою авіа. Звичайно, що доставка вантажів з Австрії в Україну сухопутним транспортом коштує набагато дешевше і користується більшою популярністю у малого та середнього бізнесу.

Австрія — в основному гірська країна, яка не має виходу до моря. Південь країни зайнятий  Східними Альпами, а північ – це хвиляста рівнина, що на півночі переходить у низовину.  Має спільний кордон з Німеччиною, Чехією, Словаччиною, Угорщиною, Словенією, Італією, Швейцарією і  Ліхтенштейном. Найбільше місто — Відень, водночас і столиця країни. У Відні проживає 1,7 мільйона жителів. Австрія розташована у Центральній Європі. Це одна з найрозвиненіших держав світу. Завдяки наявності  Альп, розвиненій інфраструктурі країна приваблює велику кількість європейських туристів, а гірськолижні курорти  дають величезний прибуток економіці.

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення