Здесь может быть Ваша реклама!

Які дороги ремонтуватимуть цьогоріч за гроші з митниці - Укравтодор чекає дані з областей

В Укравтодорі заявляють, що на сьогодні жодна з обладміністрацій не надала перелік доріг державного значення на ремонт у 2018 році, що підпадають під так званий митний експеримент.

Про це на брифінгу 15 лютого сказав керівник Укравтодору Славомір Новак, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 "На сьогодні жоден з губернаторів, з голів обладміністрацій не надав до Укравтодору перелік об'єктів ремонтно-будівельних робіт на 2018 рік, які вони мають надати згідно з законом", - сказав Новак.

Він нагадав, що згідно з планами Міністерства фінансів митний експеримент на 2018 рік має зібрати не менше 6 млрд грн, що будуть направлені на ремонт доріг.

Як повідомлялось раніше, Державна фіскальна служба відзвітувала про перерахування у 2017 році 12,312 млрд грн на розвиток дорожньої інфраструктури в рамках митного експерименту.

Зокрема, за підсумками минулого року серед лідерів із перерахування коштів на реконструкцію доріг - Одеська митниця ДФС, яка направила 2,35 млрд грн, Київська - 1,884 млрд грн, Львівська - 1,115 млрд грн, Київська міська митниця - 1,39 млрд грн, Донецька митниця - 1,28 млрд грн.

Як відомо, Верховна Рада продовжила на рік, до 1 січня 2019 року, експеримент щодо фінансування ремонту і реконструкції доріг за рахунок перевиконання митних надходжень, а також запровадила можливість дофінансування по ньому за рахунок Державного дорожнього фонду, що розпочав роботу з 1 січня 2018 року.

За матеріалами:  ukrinform.ua

 

Які дороги ремонтуватимуть за гроші з митниці

Онлайн Консультация
close
* поля для обязательного заполнения