Тут може бути Ваша реклама!

    Система розміщення заяви про борг - це ефективний інструмент впливу на компанії та індивідуальних підприємців, які ухиляються від своєчасних платежів.

    Заявити про борг можна абсолютно безкоштовно, перед додаванням Ви повинні погодитися з Правилами розміщення заяви про борг. Можливість розміщувати заяву про борг мають тільки Користувачі з оплаченим пакетом послуг сервера «TIS-TIR».

       Правила роботи "Системи розміщення заяви про борг"

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

 1.1 Ці Правила визначають порядок роботи розділу "Системи розміщення заяви про борг" на сайті http://tis-tir.com/.

 1.2 Розділ "Система розміщення заяви про борг" призначений для збору інформації про тих господарюючих суб'єктах (далі Боржники), які мають прострочені заборгованості по відношенню до своїх Кредиторів.

 1.3. Метою розділу "Система розміщення заяви про борг" є підвищення довіри учасників ринку вантажоперевезень один до одного і якнайшвидше врегулювання їх взаємних вимог.

2.ВНЕСЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО БОРЖНИКА.

2.1.     Інформація в розділ вноситься за допомогою спеціальної форми "Добавити заяву про борг", що заповнюється Кредитором або його представником.

2.2.     Форма має бути заповнена у відповідності з розташованими в ній полями. Інформація публікується при докладному заповненні полів: дата виникнення прострочення оплати, опис причин виникнення боргу і т.д. Не публікується інформація від анонімних користувачів та не існуючих фірм.

2.3.     Інформація підтверджується відповідними документами з боку Кредитора. При розміщенні заяви про борг необхідно прикріпити відскановані копії документів, що підтверджують наявність заборгованості (договір, рахунок, акти, ТТН / CMR, тощо).

За відсутності такої можливості, Кредитор висилає документи, що підтверджують наявність підстав для боргу (договір, рахунок, акти, ТТН / CMR) на email: tis-tir@ukr.net.

2.4.     Відповідальність за розміщення та достовірність інформації залишається на боці Кредитора (заявника).

3.ПЕРЕВІРКА ІНФОРМАЦІЇ.

3.1.    У разі наявності явних помилок в отриманих формах, інформація з таких форм не обробляється.

3.2.    Адміністратор www.TIS-TIR.com здійснює перевірку інформації в отриманій формі, зв'язуючись з контактною особою, зазначеною в Заявці, посилаючи запит на підтвердження отриманої інформації.

3.3.     У разі наявності у адміністратора сумнівів у достовірності отриманої інформації він може зробити запит в організації-заявника по додаткових фактах, що підтверджують заявлену інформацію (копії договорів, платіжних документів, рішень суду, тощо).

4. ВИДАЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ.

 4.1.    При погашенні заборгованості заявник може змінити статус заяви про борг на «Борг погашений» в Особистому Профілі Компанії. При цьому заява про борг зберігається в архіві системи і доступна для перегляду користувачами.

4.2.    Для повного видалення інформації про борг зі сайту www.TIS-TIR.com, незалежно від статусу боргу ("Погашений" або "Не погашений"), Кредитор має відправити заяву про видалення інформації на фірмовому бланку організації на email: tis-tir@ukr.net.

4.3.    Якщо з надходженням додаткових фактів з'ясувалося, що інформація про який-небудь борг не відповідає дійсності, така інформація видаляється з "Системи заяви про борг". Всі наступні і діючі Заявки від організації, яка направила недостовірну інформацію, підлягають ретельній перевірці або не обробляються.  

...................................................................................................

         Правила розміщення заяви про борг

У розділі «Система заяви про борг» кожен користувач має можливість додати інформацію про недобросовісну компанію або по індивідуальному підприємцеві, які ухиляються від своєчасних платежів.

Інформація проходить попередню модерацію і буде опублікована впродовж 1-2 робочих днів після подання заявки.

При розміщенні заяви необхідно прикріпити відскановані копії документів (договір, рахунок, акти, ТТН / CMR, тощо), що підтверджують наявність заборгованості. Або за відсутності такої можливості, Кредитор має вислати документи, що підтверджують наявність підстав для боргу (договір, рахунок, акти, ТТН / CMR) на email: tis-tir@ukr.net.

Інформація публікується тільки при наявності докладного опису: дата виникнення прострочення оплати, опис причин виникнення боргу і т.д. Не публікується інформація від анонімних користувачів та не існуючих фірм.

При погашенні заборгованості заявник може змінити статус заяви про борг на «Борг погашений» в Особистому Профілі Компанії. При цьому заява про борг зберігається в архіві системи і доступна для перегляду користувачами.

Відповідальність за розміщення та достовірність інформації залишається на боці заявника (кредитора).

Правила розміщення заяви про борг

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення