Тут може бути Ваша реклама!

Зимові хитрощі водіїв

  -  Проблема більшості автомобілістів взимку – обмерзання вікон. Щоб не відчищати щоранку кригу зі скла, зробіть власний спрей для вікон. Змішайте оцет з водою у співвідношенні 3:1. Ця суміш запобігатиме утворенню крижаної кірки на склі.

  -  У разі, якщо ваш автомобіль застряг у сніговій пастці і немає кому вам допомогти звільнитися, можете використати килимки вашого автомобіля. Просто покладіть їх під колеса – це надасть автомобілю додаткового зчеплення з дорогою.

  -  Для того, щоб завжди тримати вікна вашого автомобіля чистими, особливо в період відлиги, зробіть власний зимовий склоомивач. Для виготовлення 100 г такого розчину вам потрібно: 50 г спирту, 25 г води та 25 г миючого засобу.

  -  Щоб запобігти примерзанню двірників до лобового скла, добре змочіть ганчірку спиртом і протріть нею леза двірників.

  -  Використовуйте зубну пасту для очищення фар. Вона допоможе позбутися грязьового нальоту на склі, що гарантовано поліпшить видимість. Але не використовуйте відбілювальну пасту, адже в ній є речовини, які зашкодять поверхні скла фари.

  -  Нанесіть на фари тонкий шар звичайного воску. Це захистить їх на декілька тижнів від води та снігу. Увага! Робити це можна лише в теплі.

  -  Перед тим, як ставити автомобіль на стоянку на ніч, відкрийте всі дверцята і дозвольте салону охолонути. Це допоможе вам на ранок уникнути проблеми запотівання скла зсередини.

  -  Ввечері, перш ніж поставити машину на стоянку, навіть під час мокрого снігу, протріть скло і покладіть на нього старе простирадло. Вранці знімете простирадло зі снігом, а скло буде чистим і без льоду.

  -  Щоб уникнути обмерзання зовнішніх дзеркал, на ніч можна замотати їх у поліетиленові пакети.

  -  У сильні морози перед запуском двигуна на хвилину включіть дальнє світло фар. Це допоможе акумулятору швидко «прокинутися».

За матеріалами:  novadoba.com.ua

 

Зимові хитрощі водіїв

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення