Тут може бути Ваша реклама!

З травня зміняться правила проходження техогляду та здачі на права

Сім кіл пекла для водіїв у травні: гігантські штрафи, техогляд та права по-новому.

За місяць, з 1 травня в Україні зміняться правила технічного огляду автомобілів. Також у травні закінчується термін розмитнення євроблях, коли водії можуть зробити це без штрафів, після чого їх ловитимуть навіть вдома.

Про це повідомили представники Міністерства внутрішніх справ.

Новації торкнуться тільки вантажо- і пасажироперевізників, проте в 2020 році МВС планує поширити обов’язкову процедуру на всіх учасників дорожнього руху.

Відповідний законопроект вже розглядають парламентарі.

Відзначається, що буде розширено перелік обов’язкових полів, які заповнюють за результатами техогляду.

Також в 2019 можуть змінити правила отримання та заміни водійських прав. Наприклад, категорію "А" двоколісного транспорту планують розділити на чотири підкатегорії залежно від потужності. Документи доведеться отримувати і тим, хто водить електробайк.

До таких заходів вдаються, щоб змусити українців краще вивчити правила дорожнього руху, адже сьогодні часто за кермо сідають навіть підлітки.

Термін дії прав планують скоротити до 15 років. Для водіїв вантажівок він може скласти 5 років.

Також в Україні посилять штрафи за порушення митного законодавства. Крім того, штрафуватимуть усіх, хто має нерозмитнене авто, навіть, якщо воно просто стоїть у гаражі та ним не користуються.

Поголовні штрафи будуть застосовуватися починаючи з 23 травня 2019 року. Якщо автомобіль перевищив термін перебування в країні на 10 діб і не перевищує 20 то штраф становитиме 17 тисяч гривень.

Якщо такий автомобіль знаходиться на території країни більше 20 днів доведеться віддати вже 85 000 гривен. Якщо перевищить ліміт в 30 днів тоді, крім штрафу в 170 000 гривен, за рішенням суду у вас заберуть транспортний засіб.

Щоб виписати громадянину штраф, не обов'язково ловити йог на дорозі. Правоохоронці будуть відстежувати автівки по базі.

Також поліцейські можуть зупиняти авто на єврономерах для огляду.

За матеріалами:  znaj.ua

 

Зміняться правила техогляду та отримання прав

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення