Тут може бути Ваша реклама!

Зберегти дороги допоможе ваговий контроль

У цьому переконаний народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Урбанський.

Депутат нагадав, що нині тривають ремонтні роботи на автодорозі Одеса — Рені: «Траса міжнародного значення змінилася на краще. Зберегти її в такому стані допоможе ваговий контроль над вантажним транспортом, який при перевантаженні просто вбиває дороги — тим більше, в таку спеку».

За приклад постраждалої від перевантаженого транспорту дороги парламентарій не раз наводив шлях, який з’єднує села Стара Некрасівка і Кислиці в Ізмаїльському районі Одеської області.

 «Це дорога, яка не ремонтувалася з минулого століття, була відновлена за рахунок коштів державного бюджету, — написав О. Урбанський у своєму Фейсбуці. — Але минулого року влітку дорожнє покриття на окремих ділянках практично знищили перевантажені машини, які возили врожай із полів... І знову потрібен ремонт і гроші на нього!».

Через це, за словами депутата, нині гостро стоїть питання придбання стаціонарних і пересувних комплексів габаритно-вагового контролю.

 «Проблема настільки гостра, що на трасі М 15 планується встановити три стаціонарні габаритно-вагові комплекси. Крім того, працюватимуть і мобільні пункти вагового контролю. Обласна рада виділила на закупівлю цього вкрай важливого обладнання понад сім мільйонів гривень. Служба автомобільних доріг в Одеській області оголосила тендер на закупівлю шести таких мобільних комплексів, а Білгород-Дністровська райдержадміністрація за кошти місцевого бюджету придбала пересувний пункт габаритно-вагового контролю», — повідомив Олександр Урбанський.

За матеріалами:  golos.com.ua

 

Зберегти дороги допоможе ваговий контроль

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення