Тут може бути Ваша реклама!

Законопроект про незалежний дорожній аудит зареєструють наступного тижня – менеджер Мінінфраструктури

Законопроект, котрий передбачає здійснення раз на три роки незалежного аудиту безпеки доріг, зареєструють наступного тижня у парламенті.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю Громадському повідомив менеджер реформ безпеки дорожнього сектору при Міністерстві інфраструктури Віктор Загреба.

 «Суть в тому, що будуть незалежні аудитори навчені за міжнародними стандартами, сертифіковані, які мають диплом інженерів дорожників і великий досвід роботи в цій сфері. Проте вони не працюють ні на мерію, ні на комунальні служби, ні на «Укравтодор», ні на поліцію. Вони наймаються і роблять незалежну оцінку безпеки і дають свої висновки, котрі обов'язкові для розгляду. І тоді вже власник дороги має приймати рішення, чи він виконує це, чи ні. Якщо він це не виконує, то питання мають бути до нього», – розповів Загреба.

Згідно проекту закону, який наступного тижня буде зареєстрований у парламенті, аудит на міських вулицях буде рекомендованим, тобто рішення про його обов'язковість  прийматиме міська рада або мер, аудит вже діючих доріг називатиметься інспекцією і проводитиметься не рідше ніж раз на три роки. Звіти передаватимуться громаді та публікуватимуться на сайті міської ради.

За матеріалами:  hromadske.ua

 

Законопроект про незалежний дорожній аудит

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення