Тут може бути Ваша реклама!

ЄС посилює безпеку автотранспорту

Євросоюз запроваджує нове законодавство, яке вимагає застосування додаткових функцій безпеки на низці транспортних засобів, повідомила в четвер прес-служба Ради ЄС.

Відповідно до пропонованого нового регламенту, фургони та позашляховики (Sport Utility Vehicle) більше не буде звільнено від різних функцій безпеки, які до теперішнього часу були потрібні лише для звичайних легкових автомобілів. Ці функції включають в себе моніторинг тиску в шинах, функцію контролю над швидкістю (intelligent speed assistance), блокування від алкоголю, спостереження за сонливістю водія та сигнали аварійного зупинення.

Більш просунуті заходи безпеки будуть схожі також для легкових автомобілів і легких автомобілів комерційного призначення. Зокрема, йдеться про реєстратори таких даних, як швидкість автомобіля або стан активації систем безпеки автомобіля до, під час і після зіткнення, а також про розширені зони захисту під час удару головою, здатних пом'якшувати травми за зіткнень з уразливими учасниками дорожнього руху - пішоходами та велосипедистами.

 "Ми ніколи не маємо відмовлятися від зусиль, щоб зробити наші дороги безпечнішими для всіх. Ці нові правила, які відображають останні технічні досягнення, захищатимуть і рятуватимуть життя", - наведено в комюніке слова федерального міністра транспорту, інфраструктури та технологій головуючої в Раді ЄС Австрії Норберта Гофера.

У повідомленні наголошується, що Рада погодила свою позицію щодо нових правил, і переговори з Європарламентом можуть розпочатися, щойно той визначить свою позицію.

За матеріалами:  interfax.com.ua

 

ЄС посилює безпеку автотранспорту

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення