Тут може бути Ваша реклама!

Як визначити зношення двигуна

Якість і обсяг проблем, які виникають при роботі будь-якого двигуна, залежать від часу і умов його експлуатації. Щоб обійтися середнім ремонтом, потрібно вчасно діагностувати знос двигуна.

Знайте, що якщо витрата моторного масла, склав більше одного літра на 1000 км, це може означати, що деталі поршнів і циліндрів двигуна вже дуже зношені. Зверніться до фахівців, для заміру компресії. Якщо вона знижена, це теж може свідчити про знос важливих частин. Так само слід зазначити, що такі низькі показники, можуть бути внаслідок прогорання самих клапанів або втрати еластичності маслос'емних ковпачків.

Для перевірки стану охолоджуючої рідини, тосолу або антифризу, необхідно для початку, завести непрогрітий автомобіль. Потім, без уповільнення зніміть кришку з бачка охолоджуючої рідини. Якщо ви виявили, що спливають бульбашки, це говорить про розгерметизацію прокладки ГБЦ, її необхідно поміняти найближчим часом.

Будь-який фахівець вам скаже, як визначити знос двигуна по нагару на свічках запалювання. Увагу слід приділити тій частині свічки, яка безпосередньо сходить в камеру згоряння, це ізолятор і електроди. Якщо виявлений нагар світло сірого або бежевого кольору у вигляді попелу, то такий нагар не страшний, він утворюється від неякісного бензину і масла. А от якщо ви побачили чорний і маслянистий нагар, є привід занепокоїтися. Причина цьому несправність поршневих кілець і знос маслос'емних ковпачків клапанів.

Якщо дим з вихлопної труби сильно токсичний, сизого кольору і присутній запах горілого масла - це головний і можна сказати основна ознака, що говорить, про знос двигуна. Потрібно відкрити маслоналивную кришку на тільки що заведеному моторі. Якщо присутній газоутворення, то це говорить про сильну зношеність кілець поршнів. Це можна легко перевірити на прогрітому двигуні. Для того, щоб підтвердити знос двигуна, прикладіть долоню до вихлопної труби і попросіть помічника різко натиснути на педаль газу. Поршневі кільця дійсно зношені, якщо на руці залишаться сліди масла.

Так само ви можете визначити знос двигуна, по нестійкої роботи двигуна, по збільшити часу для розгону, по присутності сторонніх шумів і стукотів в двигуні. Ще одна, не про незначну річ, це тиск масла. Провести вимірювання зможе фахівець в сервісі за допомогою спеціально приладу. Діагностують вчасно двигун, і не відстрочувати капремонт, якщо він необхідний.

За матеріалами:  ehow.com.ua

 

Як визначити зношення двигуна

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення