Тут може бути Ваша реклама!

Як відкрити машину з замерзлим замком

Зима – не найкращий період у житті кожного автомобіліста, адже холод несе за собою величезну кількість проблем, починаючи від замерзлого двигуна, закінчуючи рухом на ожеледі.

Так, і замки автомобіля не дають про себе забути в цю пору року. Вони, як і все інше здатні замерзнути. І якщо раптом ваша машинка не пускає вас всередину, не переживайте! З цією неприємністю можна легко впоратися.

Портал “Знай.ua” підібрав кілька простих порад, які допоможуть відкрити примерзлий замок у машині. Пропонуємо ознайомитися з ними разом.

 Штовхніть двері

Якщо раптом ви зіткнулися з такою неприємною ситуацією, спробуйте сильно штовхнути двері. Є шанс, що у такий спосіб ви розіб’єте лід, який налипнув біля дверного замка.

 Полийте двері теплою водою

Якщо двері так і не вдалося відкрити, а сили ви доклали вже не мало, то не засмучуйтеся. Візьміть якусь посудину з теплою водою і налийте трохи рідини в районі дверного замка та ручки. Така процедура допоможе зробити лід набагато тонше. Якщо двері все-таки не відкриваються, а воду вже всю вилили, то швидко починайте штурмувати їх. Адже чим тонше лід, тим простіше його розбити.

 Покрутіть ключ

Якщо якимось чином вам все ж вдалося вставити ключ у замок, то покрутіть його в різні боки. Паралельно постукуйте по замку і навколо нього. Але не перестарайтеся! Ключ може зламатися.

 Нагрійте ключ

Спробуйте нагріти ключ сірниками або запальничкою і повторіть ще раз запропоновані вище дії.

 Використайте спирт

Можете спробувати застосувати спирт, адже, як відомо, чистий спирт, активно виділяючи тепло, розчиняє лід.

 Відколіть лід

Якщо у вас під рукою є якась викрутка чи лопатка для сколювання льоду, то спробуйте його сколоти.

 Візьміть фен

Звичайний фен може стати відмінним помічником в боротьбі з настирливим льодом. Піднесіть його до покритих льодом ділянок дверей, виставте на максимум, щоб впоратися швидше, і включіть.

 Купіть спеціальний засіб

Найпростіший варіант, звичайно – це придбати спеціальний засіб для розморожування замків. Вприсніть його всередину і спробуйте скористатися ключем.

За  матеріалами:  znaj.ua

 

Як відкрити машину з замерзлим замком

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення