Тут може бути Ваша реклама!

Експерти розповіли, як уберегти лобове скло від тріщин взимку

Не секрет, що взимку будь-які дрібні тріщини на лобовому склі розходяться швидше, ніж влітку, а нові з’являються без будь-яких видимих ​​причин.

Чому так відбувається і чи можна захистити скло від раптових відколів, розповіли експерти порталу Твоя МАШИНА.

Найчастіші причини самовільного пошкодження лобового скла наступні: порушення геометрії кузова автомобіля, неправильна установка скла або його заводський брак.

Якщо в перших двох випадках скло вже відчуває певний тиск і може розколотися в будь-який момент, то в третьому, як правило, відколи з’являються при перших же температурних перепадах.

Так що при певних обставинах запобігти пошкодженню все одно неможливо, але відстрочити його – простіше простого. Досить лише не провокувати різкі перепади температур: не мити скло гарячою водою і не гріти його гарячим повітрям.

Якщо тріщина все ж з’явилася, постарайтеся якомога швидше захистити її від пилу і бруду скотчем. Потім рекомендуємо звернутися в автосервіс, де її засвердлять і оброблять прозорим силіконом.

Так ви зможете не тільки приховати скол, але і уповільнити його збільшення хоча б тимчасово. Втім, рано чи пізно скло все одно доведеться поміняти.

За матеріалами:  mashyna.com.ua

 

Як уберегти лобове скло від тріщин взимку

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення