Тут може бути Ваша реклама!

Поліція поділилася лайфхаком, як швидко оформити ДТП

Для того, щоб оформити європротокол при ДТП без виклику поліції, є кілька умов, зокрема потрібно, щоб не було постраждалих і загиблих, водії повинні мати смартфон з інтернетом та камерою.

Про це повідомляє Національна поліція у Facebook.

 «Ловіть лайфхак, як швидко і без бюрократії оформити ДТП. Сьогодні розкажемо вам про європротокол онлайн, який дозволяє оформити ДТП без виклику поліції. За допомогою нього ви можете оформити пригоду в електронній формі за допомогою звичайного смартфону, прямо на місці ДТП», - йдеться у повідомленні.

Так, у поліції зазначили, що електронний протокол можна оформити за відсутності травмованих або загиблих; якщо водії мають поліси автоцивілки; обидва водії згодні оформити протокол і обидва водії тверезі; хоча б у одного з водіїв є смартфон з інтернетом та фотокамерою.

Як відомо, європротокол - це форма повідомлення страховика про ДТП, яка дозволяє оформити ДТП без виклику поліції. За допомогою інформаційної системи «Електронний європротокол» можна оформити зазначене повідомлення в електронній формі за допомогою звичайного смартфону, прямо на місці ДТП.

Рішенням Президії МТСБУ від 13.07.17 № 403/2017 визначено, що з 01.10.2017 європротокол, оформлений в електронній формі, є повним аналогом європротоколів, надісланих або пред'явлених страховику у паперовій формі.

За матеріалами:  ukrinform.ua

 

Як швидко оформити ДТП без поліції: корисний лайфхак

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення