Тут може бути Ваша реклама!

В Україні вперше перевірили якість газу на заправках

Представники Міжнародної академії стандартизації та Союзу споживачів України вперше зробили відкриту незалежну перевірку зрідженого газу, яким ви заправляєте свої машини!

Що там насправді заливається – до того ніхто не знав. Детально про це розповіла журналістка “Ранку у Великому Місті” Марина Лишак.

Найскладніше під час такої перевірки – вмовити працівників АЗС продати нам два літри газу. Зробити відбір мають тільки професіонали зі спеціальним обладнанням. Працівники АЗС бояться брати на себе таку відповідальність, тягнуть час та намагаються нам відмовити.

Найпоширеніша відмова продати газ для відбору мотивується тим, що це порушує правила безпеки. Звісно, робити це мають тільки професіонали зі спеціальним складним обладнанням для відбору проб.

На жодній заправці ми не побачили, щоб працівники виконували послідовність дій при заправці машини газом, згідно з інструкцією.

 «У нас як у клієнтів повинні перевірити техпаспорт, коли останній раз перевірявся балон, коли обладнання проходило техобслуговування», – розповідає заступник голови правління Союзу споживачів України Олег Цільвік.

У кого з вас хоча б раз питали таке на заправці? Майте на увазі: паспорти якості мають бути на кожну партію нафтопродуктів, що заходять на заправку.

 «Сьогодні на цьому ринку контролю немає ніякого. Ті документи, які ми бачили в кутку споживача, в більшості випадків видані виробником і не перевірялися тут в Україні», – коментує Олег Цільвік.

За матеріалами:  ranok.ictv.ua

 

Вперше перевірили якість газу на заправках

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення