Тут може бути Ваша реклама!

Київським водіям пообіцяли «дуже дорогі» штрафи за неправильну парковку

За неправильну парковку в Києві доведеться платити 1,5 тис.грн – Кличко.

Мер Києва Віталій Кличко в інтерв'ю журналу Новое Время розповів про майбутнє посилення покарань за порушення правил парковки в столиці.

За його словами, столична влада "два роки чекала на законопроект з Верховної Ради", через що не було можливості штрафувати безвідповідальних водіїв.

 "Зараз закон буде вступати в силу, і ми почнемо наводити порядок. Можу сказати безвідповідальним водіям: паркуватися під знаками Зупинка заборонена буде коштувати дуже дорого, – пообіцяв Кличко. – Більше 1,5 тис. грн, якщо машини блокують проїзд".

При цьому додатково доведеться оплачувати евакуацію автомобілів, якщо потрібно буде їх підняти і перевезти на штрафмайданчик.

 "Ми почнемо евакуювати машини, які блокують дві смуги руху з лівого і правого боку, – заявив мер. – Сьогодні кожна київська вулиця заблокована автомобілями. Вони звужують вулицю, не дають можливості для руху громадського транспорту. Також нам потрібно робити стоянки для автомобілів. У центральній частині міста будемо заходити під землю і будувати багатоповерхові паркінги".

За матеріалами:  uainfo.org

 

Водіям пообіцяли «дорогі» штрафи за неправильну парковку

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення