Тут може бути Ваша реклама!

Водіїв попередили про фотофіксацію та нові штрафи

Це загальнодержавна автоматична система відеофіксації порушення.

На початку 2019 року на українських дорогах має запрацювати нова система автоматичної фото - і відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Але для повноцінної роботи не вистачає ще деяких ухвал уряду.

Про це повідомив глава Національної поліції України Сергій Князєв.

 "Думаю, що в першому кварталі 2019 року ми відзвітуємо про запуск пілотних проектів, а до кінця півріччя фото - і відеофіксація запрацює по всій країні", - повідомив Князєв в грудні 2018-го.

Мова йде про встановлення спеціальних камер в місцях концентрації аварій - на перехрестях, світлофорах і розподільних смугах. Це загальнодержавна автоматична система відеофіксації порушення, дані про порушення зберігатимуться в базі і на основі них суд прийматиме рішення про стягнення з водіїв штрафів.

Система камер буде фіксувати порушення на дорогах в автоматичному режимі. Потім фото - або відеодоказ порушення буде відправлятися загальний центр обробки даних МВС та Національної поліції, де обіцяють використовувати захищені канали зв'язку для передачі цих даних.

Спеціальні оператори, які займатимуться перевіркою дани з реєстраторів, будуть визначати власника транспортного засобу.

Повідомлення про порушення надходитмуть у вигляді листів через "Укрпошту". Такі "листи щастя" отримають ті, хто є зареєстрованим власником транспортного засобу, стосовно якого було зафіксовано порушення.

У той же час власники автомобілів зможуть реєструватися в спеціальному електронному кабінеті і внести інформацію про фактичне відповідальному користувача машини, щоб листи про порушення ПДР спрямовувалися саме йому.

Подібним чином за допомогою камер також планують у містах фіксуати порушників паркування.

За матеріалами:  znaj.ua

 

Водіїв попередили про фотофіксацію та нові штрафи

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення