Тут може бути Ваша реклама!

Віруси, що живуть у твоєму авто

Усередині салону автомобіля мешкають приблизно 3500 мікробів. Як від них захиститись, дізнавайтесь у матеріалі.

На 1 кв. см поверхні всередині салону автомобіля живуть приблизно 3500 мікробів. У нових авто, як правило, бактерій менше. Але ця ситуація швидко змінюється в гіршу сторону – маленькі об'єми салону авто бактерії освоюють миттєво.

Зменшити кількість небезпечних мікробів в автомобілі можна, якщо не забувати про елементарні правила гігієни: регулярно проводити хімчистку і ароматизацію салону.

 Ручки дверей і склопідйомників

Тут можна знайти цілий "букет": сальмонела, ешерихія коли, клебсієла пневмонії, фекальні контамінації. Причина їх появи банальна – брудні руки водія чи пасажирів. Змушувати всіх мити руки перед тим, як сідати в твою автівку, навряд чи можливо. А ось протирати ці деталі салону корисно.

 Кондиціонер

Справжнє царство легіонели – бактерії-паразита і збудника легіонельозу. Без мікробіологічного дослідження хворобу неможливо відрізнити від звичайної пневмонії. Зараження відбувається після того, як бактерія потрапляє у легені людини. Щоб цього не сталося, слідкуйте за тим, щоб кондиціонер не вкривався брудом як ззовні, так і зсередини.

 Лобове скло

Навіть чисте лобове скло, як з'ясувалося, теж загрожує твоєму здоров'ю. Вчені з Університету штату Арізона виявили: якщо ти використовуєш для очищення скла воду, в бачку склоомивача теж можуть міститися легіонели. Випари зі скла проникають в машину, і ти можеш захворіти. Вчені радять використовувати рідину для склоомивача на спирту навіть в теплу пору року.

 Важіль КПП і кермо

Золотистий стафілокок, який тут живе, викликає хвороби горла і шкіри.

 Панель приладів автомобіля

Напевно, найбрудніше місце у автомобілі. На ній осідають мікроорганізми, що надходять всередину салону через систему кондиціонування, а тепло від сонця сприяє швидкому їх розмноженню. Тож її варто протирати дезінфікуючим засобом хоча б раз на тиждень.

 Килимок на підлозі авто

Бактерії Bacillus Mycodes і Bacillus Cereus потрапляють сюди на підошвах черевиків, оскільки живуть в землі. Ці мікроби – супутники харчового отруєння та очних інфекцій. Окрім того, у холодну пору року на вологих килимках швидко розмножуються грибки.

За матеріалами:  2plus2.ua

 

Віруси, що живуть у твоєму авто

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення