Тут може бути Ваша реклама!

Всі вантажівки, що заїжджають на Велику Кільцеву дорогу у Києві, почали зважувати

На Великій Кільцевій дорозі встановлено другий мобільний ваговий комплекс для зважування вантажівок. У зв’язку з цим, влада столиці попереджає про наступне.

Процедура зважування, зчитування номерів та обробка інформації на вагових комплексах займає лічені секунди. У разі перевантаження водій зобов’язаний надати документи про маршрут і сплатити за кілометраж від точки відправлення до вагового комплексу, перевантажити надлишковий вантаж і їхати далі – або сплатити за весь маршрут відповідно до документів на перевезення.

Перший ваговий комплекс, що знаходиться на 36 кілометрі Житомирської траси вже ефективно працює впродовж декількох місяців.

Спеціалісти вважають, що однією з головних причин погіршення стану доріг в Києві є порушення перевізниками вагових параметрів на дорогах. Для збереження мережі автомобільних доріг на шляхах КМДА разом з Укртрансбезпекою розробили проект з запровадження вагового контролю на в’їздах у столицю.

 «Київ отримає не лише підвищення рівня безпеки на комерційному транспорті, а й зменшення руйнівного навантаження на автошляхи, що збільшить термін їх експлуатації. Таким чином, ми підвищуємо транзитний потенціал Києва та створюємо передумови для полегшення інтеграції внутрішньої транспортної системи в національну, європейську та міжнародну», - зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов.

За матеріалами:  vechirniykiev

 

Вантажівки, що заїжджають у Киів, почали зважувати

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення