Тут може бути Ваша реклама!

В Україні змінять правила дорожнього руху для велосипедистів

Експерти напрацювали пропозиції щодо вдосконалення наявних правил. Аби привести українське дорожнє законодавство до європейських норм, використали досвід Великої Британії, Швеції, Швейцарії, Чехії та Польщі.

Фахівці порівняли як вирішуються найпроблемніші моменти з українських правил у законодавстві цих країн. І пропонують не визначати мінімальну ширину велосмуг, а впроваджувати її залежно від ширини вулиці.

Також у чинні правила дорожнього руху пропонують додати поняття «велопереїзд», «електровелосипед», «велосипедний шлюз», а також кілька нових знаків.

 «Є питання: як регулюється взагалі рух велосипедистів? Чи можна рухатись смугами громадського транспорту? – У всіх європейських країнах, які ми досліджували – так, в Україні – поки ні. Чи можна повертати ліворуч, якщо вулиця досить широка? – У всіх країнах, які досліджували – так можна повертати ліворуч велосипедистам, велосипед рухається так же як і автомобіль, в Україні – поки не можна. Відповідно ми починаємо дискусію і хочемо щоб розроблені пропозиції були враховані національною поліцією», - розповів координатор ГО «Асоціація велосипедистів Києва» Вадим Денисенко.

За матеріалами:  kievtv.com.ua

 

В Україні змінять правила дорожнього руху для велосипедистів

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення