Тут може бути Ваша реклама!

В Україні переписали транспортний податок – кому доведеться розщедритися

Міністерство економічного розвитку опублікувало свіжий список розкішних авто, власникам яких в 2019 році доведеться сплатити в казну 25 тис. грн. транспортного податку.

З огляду на той факт, що з 1 січня розмір мінімальної зарплати зріс, кількість люксових авто знизилося. Так, в нинішньому році чиновники включили до переліку 299 марок і моделей.

Справа в тому, що закон зобов’язує автовласників сплатити податок з автомобілів, вартість яких перевищує 375 мінімальних зарплат. У нинішньому році це еквівалентно 1,565 млн. грн., тоді як в минулому поріг розкоші був встановлений на позначці 1,396 млн. грн.

В результаті цього оновлений список схуд на 34 моделі авто. Наприклад, більше не доведеться турбуватися про сплату транспортного податку власникам позашляховиків BMW X4 і X3, а також Audi Q5. Можуть зітхнути з полегшенням і власники Ford Edge, а також ряду інших авто.

Зате не повезло шанувальникам розкішного електромобіля Jaguar i-Pace, яких в минулому році придбали аж 13 одиниць – всім доведеться додатково розщедритися. Разом з тим, чомусь зі списку розкішних зникли всі без виключення моделі Tesla. Хоча нова Model S 2017 р. в. продається в Україні за ціною понад 3 млн. грн. – вдвічі дорожче встановленого законом порогу.

За матеріалами:  mashyna.com.ua

 

В Україні переписали транспортний податок

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення