Тут може бути Ваша реклама!

Уряд планує змінити правила тимчасового вилучення водійських прав

Кабінет міністрів на засіданні у середу має намір утворити Міжвідомчу координаційну комісію з питань імпортозаміщення.

Відповідний проект постанови оприлюднений у порядку денному засідання на Урядовому порталі.

КМУ також планує уповноважити міністра фінансів Данилюка на підписання листа щодо приєднання України до міжнародних ініціатив Організації економічного співробітництва та розвитку з протидії розмиванню бази оподаткування та виведенню прибутку з-під оподаткування, а міністра інфраструктури Володимира Омеляна - на підписання Меморандуму про співпрацю з Міжнародною морською організацією щодо участі у Системі аудиту держав – членів Міжнародної морської організації.

У порядку денному також питання щодо призначення довічних державних іменних стипендій громадянам України, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність, а також щодо призначення державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери.

Уряд планує внести зміни до порядку тимчасового вилучення посвідчення водія на транспортний засіб та його повернення, затвердити Імплементаційний протокол між Кабінетом міністрів України та урядом Турецької Республіки щодо співробітництва в галузі географічної інформації.

Не виключено, що учасники засідання внесуть зміни до положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Планується, серед іншого, і внесення змін до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті, для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах „Артек” і „Молода гвардія”.

Міністр внутрішній справ Арсен Аваков ініціюватиме затвердження порядку розроблення плану управління ризиками затоплення. Є в порядку денному і низка інших важливих питань.

За матеріалами:  ukrinform.ua

 

Уряд планує змінити правила тимчасового вилучення водійських прав

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення