Тут може бути Ваша реклама!

Із наступного року уряд вперше передбачив фінансування безпеки руху, – Омелян

У межах програми передбачається створення комфортних безпечних розв’язок на великих трасах, встановлення належного освітлення та обладнання пішохідних переходів.

Про це в ефірі програми «Голос народу» на телеканалі ZIK заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

 «Із наступного року урядом вперше передбачене фінансування програми безпеки руху на автошляхах. Вона буде фінансуватися за рахунок 5% надходжень Дорожнього фонду. Передбачається створення комфортних безпечних розв’язок на великих трасах, встановлення належного освітлення, обладнання пішохідних переходів», – розповів міністр інфраструктури.

Також урядовець зауважив, що є ініціатива поширити програму безпеки руху і на залізничні переходи.

До того ж, Володимир Омелян розповів про плани міністерства щодо будівництва приватних автошляхів.

 «Зараз ми розглядаємо місця, де можна почати будівництво приватних автошляхів. Зокрема, це стара дорога між Краківцем і Львовом, а також напрямок Київ-Біла Церква, або ж Київ-Умань. Ми спеціально беремо невеликі відрізки, приблизно у 50-80 кілометрів, щоб залучити перших приватних інвесторів і зрозуміти, наскільки добре це може працювати в Україні», – прокоментував Омелян.

Однак урядовець впевнений, що така система запрацює і приживеться в країні, оскільки українці і бізнес мало користуються дорогами тільки через те, що вони або знищені, або ж відсутні.

 «Підготовчі процедури по тендерах ми плануємо розпочати вже цього року і завершити у наступному, щоб уже через рік приступити до будівництва приватних автошляхів», – зазначив Володимир Омелян.

За матеріалами:  zik.ua/news

 

Уряд передбачив фінансування безпеки руху, – Омелян

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення