Тут може бути Ваша реклама!

Шевченко: Україна ніколи не будувала якісних доріг

Україна переважно займається відновленням старих доріг. Проте, зазвичай, їх фундамент вже давно вичерпав свій термін придатності. Тому важливо будувати нові автомобільні шляхи.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» говорив виконувач обов'язків міністра транспорту у 2009-2010 роках Василь Шевченко.

 «В Україні лише розпочався розділ кардинальних змін. Успіх залежить від освоєння коштів Дорожнього фонду, інтеграції у європейський простір. Відомо, що в ЄС люди переважно користуються машинами, тому в них система функціонує відмінно. Водночас, Україна ніколи не розбудовувала якісних автошляхів. У Радянському Союзі основним був залізничний транспорт», – наголошує експерт.

Він зазначає: зараз в Україні відновлюють застарілі дороги, чий фундамент вже не є достатньо міцним.

 «Деякі наші дороги просто не витримують транспортного навантаження, температурного режиму. Нам потрібно зробити повну реконструкцію. Навіть, якщо за десяток років ми це впорядкуємо, то отримаємо шляхи, які простягатимуться через населенні пункти», – зауважує Василь Шевченко.

Також експерт пояснює, чому варто поставити обмеження швидкості їзди по місту.

 «Варто знизити швидкість руху автомобіля до 50 кілометрів. Дослідження доводять, що при такій швидкості людина, яка потрапила під машину, має шанси вижити», – коментує колишній виконуючий обов'язки міністра транспорту.

Також він наголошує: Україні слід офіційно заявити, що вона долучається до європейських автомагістралей.

 «Свого часу Україна усвідомила, що є транзитною державою. Так вона доєдналася до «шовкового» шляху Кавказ-Азія. Наша держава робить усе, що в її силах, але ресурсів недостатньо», – говорить експерт.

Від початку незалежності щороку в Україні з’являвся один-два кілометр нової дороги, запевняє учасник програми.

 «Переважно ми займаємося реконструкцією. Тому що в нас вистачає грошей тільки на це. До того ж, ми йшли за принципом Радянського Союзу. Я переконаний, що нашим дорогам слід переходити на бетон, який є в Україні. Це інша конструкція, яка запустить економіку держави», – додає експерт.

Василь Шевченко звертає увагу на те, що в України та Польщі були плани прокласти автомагістраль Гданьск-Одеса. Наш сусід свою частину дороги реалізував, а ми досі цього не зробили.

За матеріалами:  zik.ua/news

 

Україна ніколи не будувала якісних доріг

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення