Тут може бути Ваша реклама!

Нові норми ДБН: у центрі міст проектуватимуть лише підземні парковки

Уряд також заборонив блокувати автомобілями проїзд для рятувальної спецтехніки з усіх боків будинку.

Уряд вніс у державні будівельні норми зміну, згідно з якою в історичних та центральних частинах міст допускається проектування виключно підземних автостоянок. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

 «Це розвантажить вулиці від надмірної кількості припаркованих машин і створить комфортні умови як для пішоходів, так і водіїв, які зможуть залишити свій транспорт у спеціально відведених для цього місцях», – зазначив чиновник.

Також у ДБН переглянули вимоги до проїзду пожежних та іншої спецтехніки до будівель. Відтепер для нових житлових будинків вище восьми поверхів та громадських будівель вище чотирьох поверхів проїзди у двір обов’язково мають бути з усіх боків. Щодо інших споруд – дозволено облаштування проїзду з однієї поздовжньої сторони.

Зміни до ДБН «Планування і забудова територій» вже затверджені й будуть опубліковані найближчим часом.

Нагадаємо, раніше Парцхаладзе повідомляв, що в новій редакції ДБН також заборонять паркування автівок всередині житлових кварталів. Автостоянки рекомендується розміщувати з боку вулиці або проїзду, що обмежує квартал.

За матеріалами:  hmarochos.kiev

 

У центрі міст проектуватимуть лише підземні парковки: Нові норми ДБН

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення