Тут може бути Ваша реклама!

У поліції спростували чутки про пристрої TruCam

У поліції спростували чутки про нові пристрої вимірювання швидкості TruCam.

Перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький назвав найпоширеніші неправдиві, за його словами, думки щодо пристроїв TruCam.

Зокрема, патрульні не будуть ховатися у кущах, аби зафіксувати швидкість автомобіля.

Білошицький зазначив, що поліція опублікувала карту з ділянками використання пристроїв, на дорогах стоять переджувальні знаки, а в службової автівки увімкнений світловий сигнал — «кущами і не пахне».

Інформацію щодо несертифікованості пристроїв заступник начальника поліції також назвав неправдивою. За його словами, прилад отримав сертифікат вимірювальної техніки й усі прилади пройшли перевірку для використання.

Щодо впливу поліцейських на точність вимірювання Білошицький зазначив, що раніше така практика справді існувала (можна було змінити поправочний коефіцієнт приладу), проте зараз програмне забезпечння TruCAM оновили й поліцейські не можуть змінювати налаштування.

Патрульна поліція склала 231 адміністративний матеріал про перевищення швидкості першого дня повноцінного застосування нових пристроїв вимірювання швидкості TruCam.

8 жовтня в Україні патрульна поліція почала використовувати нові пристрої для вимірювання швидкості TruCam. Перший тиждень поліцейські використовували TruCam в пілотному режимі лише для профілактики, аби водії звикли до нововведень.

Американський пристрій TruCam має лазерне наведення, що дозволяє вимірювати швидкість на відстані до 1200 метрів. Він працює до 15 годин без підзарядки. TruCam має карту пам’яті на 16 тисяч відеороликів чи 40 тисяч фото. Робить до 3 фото в секунду.

За матеріалами:  hromadske

 

У поліції спростували чутки про пристрої TruCam

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення