Тут може бути Ваша реклама!

Ціна на дизельне пальне протягом січня зросла на 3,4%

Протягом січня 2019 р. ціни на дрібнооптові партії дизельного пального мали зростаючу тенденцію на 3,4%.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив адміністратор інтернет-ресурсу Neftemarket.net Сергій Грачов.

Плавне зростання в перші дні січня змінилося різким стрибком цін наприкінці першої декади місяця, коли протягом 3 днів дрібнооптові партії ДП подорожчали в середньому понад на 4% (на 0,92 грн/л). Потім спостерігалося зниження цін, але в цілому місяць завершився зростанням вартості дизеля на 0,77 грн/л.

Найменші оптові ціни ДП були в перших числах січня. 4 січня середня оптова ціна ДП опустилася до 22,33 грн/л, лише на 10 копійок перевищивши мінімальну ціну 2018 р.. Максимальна середня оптова ціна припала на 11 січня — 23,31 грн/л. Січень закінчився оптовою ціною на дизель на рівні 23,10 грн/л.

На динаміку оптових цін на дизельне пальне вплинули зростаючі котирування нафти та нафтопродуктів на світових ринках і коливання курсу гривні.

 «Значне підвищення оптових цін на дизель в період 08.01-11.01 якраз і пояснюється перш за все різким падінням курсу гривні на міжбанку в ці дні. Нагадаю, що в силу різних причин в період 08.01-10.01 гривня стала дешевше по відношенню до долара більш ніж на 40 копійок. У наступні дні курс гривні зміцнився, що відповідно позначилося і на оптових цінах на пальне», — підкреслив Сергій Грачов.

За його словами, період швидкого зниження оптових цін на дизельне пальне залишився в минулому. Найімовірніше, в лютому чекатиме плавне підвищення вартості дизеля. Крім зовнішніх чинників, на ціну ДП впливатиме і попит на внутрішньому ринку, який в лютому, як правило, починає рости.

За матеріалами:  traktorist.ua

 

Ціна на дизпальне протягом січня зросла на 3,4%

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення