Тут може бути Ваша реклама!

Сучасна техніка контролюватиме якість асфальту на українських дорогах

Тепер від пильного ока надрозумної сучасної техніки не сховається жодна мікротріщина на покритті.

Прощавай, ямковий ремонт – на українські дороги вийшла надрозумна сучасна техніка, яка контролює якість асфальту, і від її пильного ока не сховається жодна мікротріщина на покритті. Контроль якості асфальту суворий як ніколи.

На заході якість доріг контролює вражаюче обладнання, однак ще більше вражає факт, що так само віднедавна розпочали перевіряти шляхи і у нас. Майже 2 тисячі кілометрів – саме стільки доріг державного значення відремонтують та перевірять у 2018 році.

Спеціалісти відбирають проби дорожньо-будівельних матеріалів. Відібрані зразки віддають у лабораторію, і якщо виконавець заощадив на матеріалах чи неякісно виконав роботу, тести це покажуть. Перевіряють зразки за трьома основними критеріями. Перший критерій – це склад, вміст щебню та бітуму у асфальті. Другий критерій – ущільнення, яке відбувається безпосередньо на дорозі. Ще один – фізико-механічні властивості, тобто перевірка на міцність – чи витримають зразки асфальту навантаження.

Також перевіряють, чи достатньо рівне дорожнє покриття – нова дорога не повинна мати суттєвих перепадів, щоб машина не їхала як на американських гірках, дорога повинна бути плавною не мати перепадів. Якщо асфальт не відповідає стандартам, роботу не приймають.

За матеріалами:  2plus2.ua

 

Сучасна техніка контролюватиме якість асфальту на дорогах

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення