Тут може бути Ваша реклама!

В Україні хочуть збільшити штраф за водіння без ременів безпеки

Група нардепів зареєструвала законопроект, який передбачає збільшення штрафів за порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами.

Проект закону оприлюднено на сайті Верховної Ради.

Адміністративну відповідальність планують збільшити до 510 грн.

 «Законопроектом пропонується внести зміни до частини 5 статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення та збільшити адміністративну відповідальність за порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами з 51 гривні до 510 гривень», – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Автори документа прогнозують, що законопроект сприятиме посиленню відповідальності за порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами, підвищить безпеку водіїв і пасажирів транспортних засобів та знизить смертність і травматизм на дорогах України.

Автори зазначають, що в Україні найнижчий у Європі рівень користування ременями безпеки.

 «Лише 23% водіїв користуються ременями безпеки, згідно з даними дослідження кампанії «За безпечні дороги», проведеного в 2018 році. Для прикладу, у Франції 99% водіїв постійно використовують ремені безпеки, Чехії – 97%, Словенії – 93%, Польщі – 83%», – йдеться в пояснювальній записці.

За матеріалами:  krapka.club

 

Штраф за водіння без ременів безпеки збільшать

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення