Тут може бути Ваша реклама!

Щоб нова аптечка не була зайвим кілограмом в авто, водіям доведеться піти на курси

Які медикаменти та засоби мають бути у автоаптечці нового зразка - поки невідомо. Проте попередній перелік уже є.

 І він значно кращий, ніж той, щоб був, кажуть експерти. Проте, водіям, які не вміють надавати домедичну допомогу, таки доведеться навчитись це робити.

Звісно, якщо вони хочуть вміти користуватись аптечкою, а не просто возити її у багажнику.

У 2018-ому українські водії мають мати в авто автоаптечки нового зразка - європейського. Та поки урядовці не затвердять законопроекту про нову аптечку, наразі ще діє стара, склад якої не змінювався з часів СРСР.

          

І хоча експерти кажуть, що автоаптечка нового зразка просто необхідна, але є проблема - які б не були у ній медзасоби, якщо водій не вміє ними користуватись, то користі з них буде мало. 

 - Те, що буде в комплектації у нових аптечках, значно краще, ніж те, що було, - каже інструктор з тактичної медицини Роман. - Наскільки я знаю, то склад нової автоаптечки ще не затверджений, але той первинний - дуже хороший. Але справді, яка б у вас не була супер крута і дорога аптечка, а ви не вмієте нею користуватись, то це зайвий кілограм в авто

Проте, як каже чоловік, і це не така вже проблема: зараз можна знайти чимало занять, на яких покажуть та розкажуть, що робити з тими чи іншими медзасобами.

 - Я не знаю, що планує робити влада стосовно цього, але, якщо водій захоче навчитись, то він знайде можливість, - додає пан Роман. -  В Тернополі є Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, де точно знають, що робити.

За матеріалами:  te.20minut.ua

 

Щоб нова аптечка не була зайвим кілограмом в авто

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення