Тут може бути Ваша реклама!

Фіскали розповіли, що заважає швидко розмитнювати "євробляхи"

Власникам авто на єврономерах радять заздалегідь готувати усі документи.

Станом на 18 грудня на митницях України у чергах застрягло майже 5,5 тисяч автівок на єврономерах. Причина скупчень: відсутність митних декларацій й несплата відповідних платежів.

Про це 22 грудня повідомили на сайті ДФС України із посиланням на слова заступника начальника управління організації митного контролю Департаменту організації митного контролю та оформлення ДФС Олени Мошинської.

Чиновниця зазначила, що українці спочатку приїздять на митницю, а лише потім починають з’ясовувати, які потрібно документи для розмитнення. Саме це призводить до колосальних ускладнень. При цьому, "євробляхам", які вже перебувають на території України, виїздити за кордон не обов’язково. Потрібно лише подати "декларацію в режимі імпорту".

 "Більша кількість, майже 3 тис. – це просто не подані декларації для оформлення", - йдеться у повідомленні.

Крім того, ще на 231 "євробляху" у так званих власників відсутня інформація про реєстрацію чи зняття з такої автомобіля у країні, звідки його привезли.

Так, через відсутність документів або відомостей розмитнення автомобілів з єврономерами інколи займає більше часу, ніж очікують громадяни.

 "Є випадки оформлення автомобілів хвилин за 30, а є й ті, які стоять по декілька днів. Оскільки декларант декларацію подав, а документи всі не подав і просить час на надання додаткових документів, то митниця звичайно чекає. Тому тривалість оформлення різна", – зазначила Олена Мошинська.

Разом з тим, ще 230 авто на іноземній реєстрації перебували у пунктах пропуску на кордоні через відсутність поданих попередніх декларацій. Із них близько 44 автомобілісти очікували уже понад тиждень.

Водіям, які їдуть з-за кордону на нерозмитнених автівках та власникам "євроблях", які перебувають в Україні у ДФС радять заздалегідь готувати усі документи.

Нагадаємо, що фіскали "добровільно" здерли з водіїв "євроблях" 52 млн грн. Так звані добровільні внески сплатило більше шести тисяч автомобілістів.

За матеріалами:  tsn.ua/news

 

Що заважає швидко розмитнювати "євробляхи"

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення