Тут може бути Ваша реклама!

Рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки негоди, що утворила масштабні затори

Станом на 17-ту годину 20 грудня, на кордоні Черкаської та Київської областей, на території Жашківського району, продовжується реалізація заходів щодо ліквідації заторів, що утворилися внаслідок обледеніння дорожнього полотна на ділянці міжнародної автодороги М-05 Київ-Одеса.

На місці події працюють мобільна оперативна група Управління та техніка і особовий склад двох пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС. У взаємодії із Жашківським автодором та місцевими органами влади, проводяться роботи по наданню допомоги громадянам щодо вивільнення великовагового автотранспорту із заметів.

Також до проведення робіт додатково залучені важка інженерна та автодорожна техніка аварійно-рятувального загону спецпризначення з міста Кропивницький та 3-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС, з села Жеребкове, Ананьївського району, Одеської області.

На проблемних ділянках автодороги працювало 6 одиниць техніки та 6 осіб Жашківської філії Уманської дорожньо-експлуатаційної дільниці.

Упродовж всього дня, рятувальниками на території області надано допомогу 321 особі, вивільнено 66 автотранспортних засобів.

Всього від початку робіт, на трасі звільнено 175 автомобілей в яких перебували 499 людей.

Для регулювання та обмеження руху великовагового автотранспорту на даній автодорозі працюють 3 екіпажі патрульно-постової служби з Жашківського, Уманського районів та м. Умань.

З метою розчищення від ожеледі зазначеної ділянки автодороги та остаточного вивільнення вантажного автотранспорту, що залишився на узбіччі, обмежено рух транспорту у напрямку Києва зі сторони Жашкова.

Пропуск автотранспорту здійснюється невеликими групами в реверсивному режимі. Координацію робіт на місці події здійснює Міжвідомчий штаб з ліквідації наслідків несприятливих погодних умов.

На випадок ускладнення ситуації в резерві знаходяться 19 одиниць важкої техніки підвищеної прохідності.

За матеріалами:  ck.dsns.gov.ua

 

Рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки негоди

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення