Тут може бути Ваша реклама!

Розширюють міжнародну трасу

Ремонт двох автомобільних доріг міжнародного значення триває на Вінниччині.

Ремонтні роботи автотраси М-21, що з'єднує кордони Молдови і Білорусі, розпочали торік і виконали на декількох ділянках, які ведуть із Вінниці до прикордонного міста Могилів-Подільський, що на лівому березі Дністра. Загалом відновили майже 38 кілометрів. Сніг і морози не зруйнували покриття. Нинішньої весни автодорогу відновлюють у напрямку сусідньої Житомирської області біля села Махнівка Козятинського району.

 "Згідно із застосованою технологією, підсилюють несучу здатність дорожнього полотна за рахунок укладання шару основи методом регенерації, - йдеться у повідомленні на сайті Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, - Крім того, автошляхи розширюють на два метри з кожного боку. Нове покриття з'явиться на відстані майже п'ять кілометрів. Роботи планують виконати впродовж двох місяців. Територією області М-21 пролягає на відстані 178,4 кілометра".

Так само два шари матимуть відремонтовані ділянки на іншій автодорозі міжнародного значення -- Стрий--Тернопіль--Кіровоград--Знам'янка (М-12). Ця траса є частиною транснаціонального транспортного коридору, що з'єднує українські Чорноморські порти Одеси та Миколаєва з портами Польщі (Гданськ і Гдиня) на Балтійському морі. Роботи тривають на двох ділянках -- від Вінниці до кордону з Хмельницькою і Черкаською областями. Загалом поточний та середній ремонти заплановано виконати на ділянці 54 кілометри. Торік відновлено покриття довжиною 32 кілометри. Протяжність названої міжнародної траси територією Вінниччини становить 185,4 кілометра.

За матеріалами:  golos.com.ua

 

Розширюють міжнародну трасу

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення