Тут може бути Ваша реклама!

Розмова по мобільному за кермом: все, що потрібно знати водіям

Водієві забороняється під час руху транспортного засобу користуватися засобами зв'язку.

Під час розмови по мобільному телефону за кермом, оператор машини може спровокувати ДТП через дефіцит уваги. Варто запам'ятати, що розмови по мобільному під час руху - адміністративне правопорушення.

Про це нагадують українцям співробітники Національної поліції.

Згідно з пунктом 2.9 (д) Правил дорожнього руху України, водієві забороняється під час руху транспортного засобу користуватися засобами зв'язку, тримаючи їх у руці (за винятком водіїв оперативних транспортних засобів під час виконання ними невідкладного службового завдання).

За невиконання вимог ПДР в частині розмов по мобільному телефону передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу. Використовувати засоби зв'язку можна тільки за допомогою спеціальної гарнітури, яка дозволяє не відволікатися від керування транспортним засобом. Тим не менш, навіть розмова по телефону за кермом за допомогою гарнітури "hands-free" у поліції радять звести до мінімуму.

Згідно з КпАП ст. 122 ч. 2, штраф за розмову по мобільному під час керування автомобілем становить 425 гривень.

В патрульній поліції Дніпра розповіли, що якщо водій у маршрутці говорить по телефону, можна зробити фотографію і викликати поліцію. "Під час руху водієві заборонено їсти, пити, курити і говорити по телефону. Зробіть фото, викличте патрульних і будьте свідками".

За матеріалами:  znaj.ua

 

Розмова по мобільному за кермом: все, що потрібно знати водіям

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення