Тут може бути Ваша реклама!

Пропонується підвищити плату за проїзд із перевищенням габаритно-вагових норм

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із пропозицією збільшити ставку плати за проїзд великовантажівок із перевищенням габаритно-вагових параметрів.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

 «Водії та громадяни-суб’єкти підприємницької діяльності, здебільшого, займаються перевезенням вантажів, вагові параметри яких та навантаження перевищують дозволені стандартами у сфері безпеки дорожнього руху. Це призводить до передчасного руйнування доріг та створює реальну загрозу безпеці руху», — наголосив у своєму зверненні голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

За словами очільника Одеської області, діяльність 7 портів у регіоні пов’язана із переміщенням вантажів. Траси області також потерпають від транзитних вантажівок. При тому, показники для обчислення плати за перевищення вагових та габаритних параметрів не змінювалися з 2007 року. Наразі вони є економічно необґрунтованими.

 «Такі зміни забезпечать збереження мережі доріг від передчасних руйнувань, дадуть можливість збільшити надходження до Державного бюджету України для фінансування дорожнього господарства та стануть стимулом для залучення інвестицій у розвиток дорожньої інфраструктури Одеської області», — йдеться у зверненні Максима Степанова.

Зазначимо, зміни пропонується внести до Порядку здійснення габаритно-вагового контролю та здійснення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні.

За матеріалами:  dumka.odessa

 

Пропонується підвищити плату за проїзд із перевищенням габаритно-вагових норм

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення