Тут може бути Ваша реклама!

Прем'єр-міністр України повідомив про "автомобільну диверсію" проти України

Керівник уряду України Володимир Гройсман вважає підвищення ціни на скраплений газ для автомобілів в Україні змовою і диверсією проти країни.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

 "Я хочу, щоб служби, від кого це залежить, навели порядок на ринку автомобільного газу. Різке підвищення ціни на скраплений газ має всі ознаки змови. Ринок лихоманить. Це диверсія проти України. Ми повинні захистити внутрішнього споживача – пересічних громадян", – зазначив він.

Також Гройсман доручив профільним міністерствам, Антимонопольному комітету України (АМКУ), Державній фіскальній службі (ДФС) і правоохоронним органам розібратися з підвищенням ціни на автогаз.

Прем'єр зазначив, що ситуація на ринку скрапленого газу повинна стабілізуватися протягом декількох тижнів, щоб на 15 вересня ціна на газ змінилася.

 "І окремо – ДФС і поліція – проаналізувати уважно всіх учасників ринку, особливо недобросовісних трейдерів. Також доручаю на рівні віце-прем'єр-міністрів за тиждень провести нараду і внести комплексну пропозицію щодо врегулювання ситуації", – повідомив Гройсман.

 "Це наслідок монополії. Я вимагаю від АМКУ більш рішучих дій, а ще прошу всю інформацію – скільки було трейдерів, хто сьогодні працює на ринку, які джерела поставок палива – і цю статистику я покладу на стіл президенту України. А зараз необхідно досягти чіткої домовленості з учасниками – вони повинні вжити заходів щодо мінімізації ціни в найближчі тижні", – сказав Гройсман.

Прем'єр також доручив визначити винних у виникненні ситуації, вжити заходів для подолання монополізації, забезпечити диверсифікацію поставок палива та покарати винних у зловживаннях.

За матеріалами:  automotoclub.info

 

Прем'єр-міністр повідомив про "автомобільну диверсію"

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення