Тут може бути Ваша реклама!

Правила техогляду автівок змінюються. Чого чекати водіям?

Із 1 травня формат документа, що підтверджує успішне проходження транспортним засобом перевірки технічного стану, буде оновлено.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Паперовий бланк протоколу буде видаватися в комплекті з самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації. Відповідно до пункту 30.2 Правил дорожнього руху, власник транспортного засобу зобов’язаний закріпити мітку в правій верхній частині вітрового скла зсередини. Нововведення має зменшити ризик фальсифікації протоколів про техогляд. А контрольним органам буде легше перевіряти, чи допущено транспортний засіб до участі в дорожньому русі.

Інформацію із самоклейної мітки радіочастотної ідентифікації скоро стане можливо зчитувати на відстані.

Також повідомляється: якщо власник авто, що підлягає обов’язковому технічному контролю, отримав бланк про техогляд до набрання чинності постанови Кабміну від 23 січня 2019 р. № 46, він зможе користуватися документом старого зразка до закінчення строку його дії. Обов’язковому технічному контролю (ОТК) підлягають певні категорії транспортних засобів, що беруть участь у дорожньому русі та пройшли державну реєстрацію (автобуси, комерційні авто, спецтранспорт, вантажівки).

За матеріалами:  panorama

 

Правила техогляду автівок змінюються. Чого чекати водіям

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення